Reklama

Ucho Prezesa

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 4294
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co dalej z serialem "Ucho Prezesa"?

"Będą jeszcze dwa sensacyjne odcinki. Potem wracamy, jak dobrze pójdzie, jesienią, z nowym sezonem" - zapowiedział w rozmowie z RMF FM Mikołaj Cieślak, członek Kabaretu Moralnego Niepokoju i odtwórca jednej z głównych ról w "Uchu Prezesa". W poniedziałek, 8 maja, na oficjalnym profilu serialu na Facebooku pojawiło się oświadczenie twórców produkcji w tej sprawie.

Przypomnijmy, że 1 maja na Youtube pojawił się ostatni bezpłatny, 14. odcinek serialu "Ucho Prezesa", zatytułowany "Cały naród świętuje".

Reklama

"Sekretariat i gabinet jeszcze nigdy nie gościły tylu wizytujących naraz. Ale powód ich obecności jest nie byle jaki - wszyscy przybyli po to, by świętować uroczystość najważniejszą z ważnych - imieniny prezesa. Pani Basia i Mariusz starają się zapanować nad wszystkimi, co okazuje się niełatwe, a Prezes próbuje poradzić sobie z wszechstronnymi hołdami" - tak tę część opisali twórcy "Ucha Prezesa".

To ostatni odcinek serialu opublikowany bezpłatnie na Youtube. Kolejne dwa będą dostępne wyłącznie na platformie Showmax Polska.

"Mówią, że wszystko, co dobre, szybko się kończy...
...ale z naszym serialem jest inaczej!" -
napisali 8 maja na swym profilu na Facebooku twórcy "Ucha Prezesa".

W ramach miłych wspomnień twórcy zamieścili galerię zdjęć, na których można zobaczyć, jak wygląda realizacja serialu "Ucho Prezesa" i charakteryzacja głównych bohaterów.

"Mamy dla Was galerię z planu naszego serialu - tak to było, kiedy kręciliśmy 1. sezon. Aż łza się w oku kręci" - napisali w swym oświadczeniu.

Premiera dwóch odcinków specjalnych odbędzie się w dwa kolejne czwartki, odpowiednio 11 i 18 maja. W oba czwartki na Youtube będzie można zobaczyć zwiastuny tych odcinków, jednak całe odcinki będą dostępne wyłącznie na platformie płatnej.

W rozmowie z RMF FM Mikołaj Cieślak, członek Kabaretu Moralnego Niepokoju i odtwórca roli Mariusza w "Uchu Prezesa", zapowiedział, że twórcy wrócą jesienią z nowym sezonem.

INTERIA.PL/FILM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje