Reklama

Tylko miłość

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 193
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatnie odcinki

Drugi sezon serialu "Tylko miłość" zbliża się do końca. Czy Rafał Rozner (Bartek Świderski) ocali swoją dobrą reputację i oczyści się z zarzutów.

Rafał Rozner i jego bracia znaleźli się na zakręcie. Każdy z nich przeżywa dramat i szuka sposobu na wyplątanie się z trudnej sytuacji.

Reklama

Wiktor (Andrzej Andrzejewski) musi przekonać Dorotę (Małgorzata Socha) o sile swoich uczuć i oczyścić się z podejrzeń o romans z Karoliną Tudor. Nie będzie to proste, gdyż piękna córka Aleksa odziedziczyła po swoim ojcu talent do manipulowania ludźmi i ich uczuciami...

Jednak w najtrudniejsze chwile przeżywają Rafał i Adam (Andrzej Nejman).

Rafał stoi w obliczu utraty dobrego imienia, grozi mu więzienie. Przyszłość jego związku z Mają (Małgorzata Kożuchowska) stoi pod znakiem zapytania. Wszystko za sprawą spisku Maxa Wolara, który nadal kieruje się chęcią zemsty na rodzinie Roznerów.

Tymczasem Adam (Andrzej Nejman) w końcu poznaje prawdę o swoim pochodzeniu. Max Wolar, sprawca większości nieszczęść jego najbliższych - to jego ojciec.

Jak zareagują na to bracia Adama? Czy nadal będą trzymać się razem, czy ich stosunek do niedawno odnalezionego brata zmieni się?

Na te pytania odpowiedzą ostatnie odcinki drugiego sezonu serialu "Tylko miłość", które zobaczymy w czwartek (18 grudnia) i piątek (19 grudnia) na antenie Polsatu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje