Reklama

Tylko miłość

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 196
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kożuchowska w ciąży!

Małgorzata Kożuchowska będzie miała dziecko. Kto nie wierzy, będzie musiał poczekać do końca grudnia, kiedy bohaterka grana przez nią w serialu "Tylko miłość" upewni się, że jest w ciąży.

Ojcem dziecka Mai Kryńskiej, w którą wciela się w serialu Polsatu Kożuchowska, jest architekt Rafał Rozner (Bartek Świderski).

Reklama

Grudniowe odcinki "Tylko miłość" zdominuje wątek ich skomplikowanego uczucia. Najpierw Rafał będzie pragnął zapewnić Maję o swojej miłości, decydując się na oficjalne oświadczyny. Sytuację skomplikują problemy z prawem architekta, na którym ciąży odpowiedzialność za wypadek na budowie.

Rafał spędzi więc kilka godzin u prokuratora, podczas gdy Maja, zaniepokojona utrzymującym się złym samopoczuciem, uda się do lekarza. Będzie w szoku, gdy w końcu pozna przyczynę swoich dolegliwości.

Nie wiedząc nic o dramatycznych problemach narzeczonego, zaprosi go na uroczystą kolację, podczas której będzie chciała podzielić się z Rafałem radosną nowiną. Rozner nie zjawi się jednak na umówionej kolacji. Zdesperowana Maja postanowi go odwiedzić, niestety jej narzeczony nie będzie sam...

Wygląda więc na to, że w nowym roku Maję i Rafała czeka sporo spraw do wyjaśnienia. Czy Maja, mimo to, zdecyduje się urodzić dziecko?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje