Reklama

Tylko miłość

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 196
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dereszowska w areszcie

Aleks Tudor, jeden z bohaterów serialu "Tylko miłość", trafił za kratki. Dla jednych to z pewnością dobra wiadomość, bo jak wiadomo aniołem nie jest. Zimny drań, który nie stroni od pięknych kobiet, ostatnio jednak pokazał ludzkie oblicze, opiekując się Sylwią po wypadku.

Związek mężczyzny z piosenkarką, choć początkowo oparty na szantażach, wydaje się zmierzać w dobrą stronę. Sylwia nie jest jednak jedyną kobietą, która zjawiła się na policji, okazując zainteresowanie Aleksem Tudorem.

Reklama

Ta druga - piękna, tajemnicza kobieta z klasą to... córka gangstera. W tej roli Anna Dereszowska, która choć zaledwie kilka miesięcy temu została mamą, postanowiła wrócić do pracy, czyli na plan.

Jaka jest jej bohaterka? Czy po ojcu odziedziczyła bezwzględność? Czy wykorzystuje swój urok osobisty, by osiągnąć zamierzony cel? Jest wspólnikiem Aleksa, a może ojciec to obudzony demon przeszłości?

"Karolina Tudor jest właścicielką radia Freak, w którym pracuje siostra Sylwii, Dorota" - mówi tajemniczo aktorka.

To zupełnie nowy wątek w serialu, ale już sama konfiguracja może nasuwać pewne podejrzenia.

Jedno jest pewne, matematyka miłości, w serialu "Tylko miłość" jest na zaawansowanym poziomie, a liczne konfiguracje damsko-męskie przypominają partię szachów.

Emisja odcinka jeszcze w październiku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje