Tureckie seriale
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy w Boże Ciało obejrzymy tureckie seriale? Fani jednej produkcji będą zawiedzeni

Tureckie seriale, takie jak "Dziedzictwo”, "Złoty chłopak” czy "Zakazany owoc” mają u nas rzesze zwolenników. Ich fani zadają sobie pytanie, co z emisją ich ulubionych telenowel w czasie zbliżającego się długiego weekendy. Ostatnio, 1 maja ich emisja została wstrzymana. Czy w Boże Ciało obejrzymy tureckie seriale? Okazało się, że TVP już podjęła decyzję.

Tureckie seriale są emitowane w TVP1 i TV2 od poniedziałku do piątku. Widzowie przyzwyczaili się już do ich stałych pór i trudno im te przyzwyczajenia zmienić. W tej chwili możemy śledzić losy bohaterów trzech tureckich produkcji, są to "Dziedzictwo" ("Emanet"), "Zakazany owoc" i "Złoty chłopak". W czasie świąt nadawcy często zmieniają swoje ramówki i wtedy popularne seriale wypadają z programu lub zmienione są ich godziny nadawania. Czy tak będzie i tym razem?

Reklama

Tureckie seriale: Czy "Złoty chłopak" poleci w Boże Ciało?

"Złoty chłopak" to turecka telenowela, której drugi sezon oglądamy właśnie w polskiej telewizji. Dzięki licznym intrygom i zwrotom akcji produkcja zyskała sobie u nas wielu fanów. Tytułowy "Złoty chłopak" to Ferit, lekkoduch i bawidamek, zmuszony przez rodzinę do małżeństwa z Seyran. Fabułę produkcji stanowią burzliwe losy ich związku i całego rodu rodziny Korhan. Szczególnie dziadek Ferita jest zdeterminowany, aby zmienić charakter wnuka i zmusić go do statecznego życia. Dla fanów serialu mamy dobre wieści: w Boże Ciało "Złoty chłopak" poleci tradycyjnie o godzinie 14:00 w TVP1. Jedynka wyemituje wtedy 189 odcinek produkcji. Warto dodać, że do końca sezonu pozostało już niewiele epizodów, ostatni obejrzymy w TVP1 w piątek, 7 czerwca 2024.  

"Dziedzictwo": Czy w Boże Ciało zobaczymy ten turecki serial?  

Wierni widzowie tureckiego serialu "Dziedzictwo" również mają powody do radości, w Boże Ciało zobaczą bowiem swoją ulubioną produkcję. TVP wyemituje 286 odcinek tradycyjnie o godzinie 16:05, nie zmieni się więc nie tylko dzień, ale i pora emisji. Tu fabuła krąży wokół związku Seher, dziewczyny z ubogiej rodziny i Yamana, którego postać bardzo się zmienia na przestrzeni dwóch sezonów. Wyemitowany w Boże Ciało odcinek serialu "Dziedzictwo" będzie dotyczył poszukiwań Seher i Yusufa, które rozpoczął Yaman. Czy się pogodzi i znów będzie w komlecie?  

Tureckie seriale: co z "Zakazanym owocem" w Boże Ciało?

"Zakazany owoc" to w tej chwili najdłużej emitowany turecki serial w TVP2. Widzowie mogą śledzić losy jego bohaterów od czerwca 2022 roku. Fani nie mogą się doczekać kolejnych intryg Ender i Yildiz, których przyjaźń ma swoje wzloty i upadki. Kobiety konkurują w świecie mężczyzn o sukcesy zawodowe i małżeńskie, przy okazji wciągając w swoje knowania rodzinę i przyjaciół. Fani serialu "Zakazany owoc" mogą czuć się zawiedzeni, bo w Boże Ciało nie zobaczą w TVP2 swojej ulubionej produkcji. Normalnie serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15, w czwartek, 30 maja zastąpi ją jednak film "Człowiek w żelaznej masce", czyli film kostiumowy o przygodach trzech muszkieterów.   

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Tureckie seriale | Zakazany owoc | Dziedzictwo | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama