Trzecia połowa
Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Trzecia połowa": Nowy serial TVP1

Serial komediowy o męskim świecie bohaterów, których największą pasją jest piłka nożna i kibicowanie ukochanemu zespołowi.

Na co dzień zakochani w swoich partnerkach, ciężko pracujący, zmagający się z życiowymi problemami, raz w tygodniu stają się prawdziwymi wojownikami. Stosując przeróżne fortele, wyrywają się z domu, żeby w pobliskim pubie wspólnie obejrzeć mecz.

Największe emocje wzbudzają zbliżające się Mistrzostwa Świata w Rosji. Nasi bohaterowie już teraz przeżywają przyszły występ biało-czerwonych i ich całkiem realną szansę na sukces - wszyscy wierzą w polską drużynę.

Emocje sportowe, rywalizacja, trzymanie kciuków za polską jedenastkę - to wszystko łączy zapalonych kibiców, w których role wcielą się ulubieńcy polskich widzów: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Weronika Książkiewicz, Wojciech Mecwaldowski i inni.

Reklama

W męskim świecie nie zabraknie oczywiście kobiet, które na piłkę patrzą z dystansem. Przed meczem narzekają, że jest sto ważniejszych rzeczy: cieknący kran, wizyta u teściowej itp. Choć zrzędzą, że ich partnerzy poświęcają zbyt wiele czasu 22 spoconym facetom, biegającym po boisku, to w głębi duszy są dumne widząc, jak ich mężowie pod wpływem piłkarskich emocji przeistaczają się w prawdziwych samców.

Premiera w czwartek, 22 marca o 20:45.swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy