Troje pod przykrywką

Ocena
serialu
5,8
Przeciętny
Ocen: 17
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Troje pod przykrywką": Perypetie agentów w zakonie!

„Z religii znam tylko 'Ojcze nasz', i to pierwszą zwrotkę!” mówi przerażony Marek Gawlik, kiedy dowiaduje się, że podczas najbliższej tajnej operacji ma jako biskup wizytować zakon. Jednak w prawdziwą panikę wpadnie kiedy przyjdzie mu wygłosić z głowy wykład zatytułowany „Teologia ewangelii synoptycznych”… Jak do tego dojdzie i jak wybrnie z tej sytuacji - o tym przekonamy się w drugim odcinku komedii akcji o agentach tajnej jednostki służb specjalnych – „Troje pod przykrywką”.

"Troje pod przykrywką": Odcinek 2. Misja w zakonie

Bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie, którzy w poprzednim odcinku wprost z miejskiej śmieciarki trafili do Agencji Bezpieczeństwa, teraz utwierdzili się w przekonaniu, że praca w służbie i na wysokiej adrenalinie to coś, w czym doskonale się odnajdują. Po pierwszej akcji pod przykrywką Gawlikowie gotowi są na kolejną.

Tym razem sprawa dotyczy grubych pieniędzy i wtyki w zakonie. Kapitan Edward Gołąb (Mirosław Kropielnicki) nadzoruje całą operację, która jednak wydaje się pestką w porównaniu z przypilnowaniem Ani (Pola Szuster) - wyszczekanej nastoletniej córki swojej najlepszej agentki. Z kolei dla Marka wcielenie się w rolę biskupa, by zaszczycić swoją obecnością pewien klasztor, będzie ekstremalnym sprawdzianem umiejętności aktorskich. Marek ma wspomóc tajną agentkę w habicie, Karolinę Drzazgę (Dagmara Bąk) podczas ważnej misji, bynajmniej nie związanej z pogłębianiem wiary. I tym razem nie obejdzie się bez komplikacji.

Reklama

Mury klasztoru staną w ogniu. Kilka sióstr ucieknie z zakonu, a Karolina znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu. Parę mistyfikacji, wsparcie speca od techniki, Roberta (Dominik Rybiałek), odrobina szczęścia i wyważona dawka profesjonalizmu może doprowadzić kolejną sprawę do zakończenia sukcesem.

Czy tak się stanie tym razem? Czy bracia Gawlikowie i ich nowa drużyna staną na wysokości zadania? Czy zamiary kapitana Gołębia zyskają aprobatę jego szefowej, Anety Kruk (Barbara Jonak)?  

Odpowiedzi już w niedzielę o godz. 20 w drugim odcinku serialu "Troje pod przykrywką" w Czwórce.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Troje pod przykrywką
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy