Reklama

"Troje pod przykrywką": Brawurowa misja w nowym odcinku serialu!

W szóstym odcinku komedii akcji „Troje pod przykrywką”, na który Czwórka zaprasza już w najbliższy piątek, o godz. 21, agenci staną przed zadaniem wymagającym od nich… złodziejskiej smykałki.

"Troje pod przykrywką": Co się wydarzy w nowym odcinku?

Do szefowej Agencji Bezpieczeństwa, Anety Kruk (Barbara Jonak) zwróci się sam wiceminister kultury, podkreślając, że realizacja jego zlecenia jest kwestią narodowego prestiżu. Chodzi o zdobycie cennego obrazu, który został zrabowany z muzeum w czasach wojny. Sprawa wymaga wyrafinowania i dyskrecji, czyli tych cech, których Gawlikowie nie posiadają w nadmiarze, o złodziejskich talentach nie wspominając. Na szczęście Stachu (Piotr Miazga) ma asa w rękawie, czyli zaprzyjaźnioną złodziejkę Basię (Magdalena Dębicka), która z kocią zwinnością zademonstruje braciom jak przedrzeć się przez laserowy labirynt. Kapitan Gołąb (Mirosław Kropielnicki) powierzy Basi kluczowe zadanie w całej operacji, w której wspierać ją będą Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek oraz Karolina (Dagmara Bąk) i Robert (Dominik Rybiałek).  

Reklama

Będzie scena zazdrości, wycieczka do Czech, kilka użądleń pszczół i jeden wstrząs anafilaktyczny. Jednak, jak to bywa w wydaniu braci agentów, którzy mają więcej szczęścia niż rozumu, wszystko jakoś się poskłada i zakończy gratulacjami od szefa. 

"Troje pod przykrywką": Emisja

Emisja nowych odcinków serialu w każdy piątek o godz. 21.00 w telewizyjnej Czwórce. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje