Reklama

Weeds

Trawka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 58
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zdaniem czytelników: Będzie "bum"?

"Oto kończy się, powoli, szósty sezon "Trawki". Sceptyczni źle wróżyli nowej serii serialu i choć początki były trudne, myślę że końcówka nas rozwali!" - pisze BellDeJour. 15 listopada dowiemy się czy miała rację.

Wczoraj emisję miał przedostatni odcinek - "Fran Tarkenton". Czy otrzymamy w nim odpowiedź na nurtujące pytania?

Reklama

- Czy Silas rzeczywiście nie jest synem Judah?

To jest w sumie banalny wątek, ale bardzo potrzebny serialowi na tym etapie. Postać blondwłosego nastolatka niezbyt została rozwinięta w szóstym sezonie. Oczy widzów skupiły się na jego młodszym bracie - Shanie, który okazała się początkującym zabójcą. Na szczęscie żeńskiej części publiczności, twórcy "Trawki" postanowili wyrównać proporcje naszej atencji.

- Czy Nancy udzieli niekorzystnego dla niej wywiadu pewnemu dziennikarzowi?

Z jednej strony wiemy, że kobieta chce to zrobić - zrzucić ciężar swej ucieczki. Opowiedzieć historię komuś, kto chce jej wysłuchać ( a przy okazji zapłaci). Jednak wtedy byłby to koniec jej "eskapady", a tego przecież nie chcemy.

- Czy Botwinom uda się uciec do Kopenhagi?

Andy ma zdobyć paszporty. Niby nic prostszego, ale sprawa zawsze się komplikuje gdy nam na niej najbardziej zależy. Znamy też na tyle konwencję serialu, że możemy i w t ym temacie spodziewać się zwrotów akcji. Śmiesznych w dodatku.

Akcja nabrała tempa i nie wiadomo czy skończy się pomyślnie dla bohaterów. Wiemy tylko, że siódmy sezon został zamówiony, więc scenarzyści mają jeszcze kilka asów w rękawie, ale czy nas nimi zaskoczą?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje