To nie ze mną
Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"To nie ze mną": Katarzyna Figura jako celebrytka kulinarna! Pomoże... Karolakowi

W drugim sezonie popularnego polskiego serialu widzowie poznają nową bohaterkę, w którą wcieli się uwielbiana przez widzów Katarzyna Figura. Jej Amelia to celebrytka kulinarna, która ma pomóc Wojtkowi (w tej roli Tomasz Karolak) w prowadzeniu biznesu.

"To nie ze mną": O czym opowiada serial?

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie serialu: "To nie ze mną" to pełen wyrazistych bohaterów i niebanalnego humoru serial komediowy, który przedstawia perypetie społeczności z małego miasta. Wyróżnia go wartka fabuła i nieoczekiwane zwroty akcji. W drugim sezonie na widzów czekają nowe historie znanych i lubianych bohaterów oraz emocjonujące wątki z postaciami, które wprowadzą dodatkowy zamęt w miasteczku. Do ról z pierwszego sezonu powrócili: Ada Szczepaniak i Adrian Zaremba, a także m.in. Dominika Kachlik, Katarzyna Ankudowicz, Agata Dudacy, Kamil Szeptycki, Olaf Staszkiewicz, Ewa Gawryluk, Ewa Bułhak i Jacek Lenartowicz. W głównej roli widzowie zobaczą doskonale znanego ze szklanego ekranu - Tomasza Karolaka".

Reklama

"To nie ze mną": Co wydarzy się w 2. sezonie?

"W pierwszym odcinku 2. sezonu "To nie ze mną" Złoty Stoczek zatrzęsie się w posadach, bowiem miasteczko po latach odwiedza Wojtek (Tomasz Karolak). Zanim jednak zdąży obwieścić światu (i swojej byłej żonie), że wrócił na stałe wraz z pomysłem na złoty interes, na jego drodze staje... policja. Z tarapatów wyciąga go nie kto inny, a bratanica Tośka (Ada Szczepaniak). Przyjazd Wojtka to nie jedyna nowość. W życiu Michała (Adrian Zaremba) i jego córek ponownie pojawia się jego była partnerka, Kinga (Dominika Kachlik), która nie ma zamiaru odpuścić przystojnemu lekarzowi tego, że ją okłamał i porzucił. Rysa na krystalicznym wizerunku internisty kłuje w oczy Tośkę. Czy ich rozwijające się uczucie zdoła przetrwać kolejne perturbacje" - czytamy dalej.

"To nie ze mną": Kiedy i gdzie oglądać?

Premierowe odcinki serialu dostępne będą w serwisie FilmBox+ na tydzień przed emisją na kanale.

Katarzyna Figura: Najpopularniejsza aktorka ostatnich dekad

Katarzyna Figura to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Od lat zachwyca nie tylko talentem i charyzmą, ale także niezłomnością. Jakiś czas temu wyjawiła, że jej drugie małżeństwo było prawdziwym koszmarem, a ona sama stała się ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Dzięki swojej sile i odwadze, udało jej się jednak uwolnić od oprawcy. Dziś, po dwóch latach od zakończenia batalii sądowej z byłym mężem, apeluje do innych kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji i motywuje je do walki. 

Katarzyna Figura to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich aktorek ostatnich dekad. Ma na swoim koncie mnóstwo świetnych ról, za które dostała m.in. dwie Złote Kaczki, Orła i nagrodę indywidualną na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Przez lata wystąpiła w takich produkcjach jak "Pociąg do Hollywood", "Kingsajz", "Żurek", "Ubu król", "Panny i wdowy", "Autoportret z kochankę", "Szczęśliwego Nowego Jorku", "Kiler".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Stopklatka TV | Katarzyna Figura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy