To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 133
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z wizytą na planie "To nie koniec świata!"

Z naszą kamerą odwiedziliśmy plan serialu i porozmawialiśmy z aktorami. Co nam powiedzieli? Jakich szczegóły losów swoich postaci zdradzili? Sprawdźcie sami!

 Serial "To nie koniec świata!" kręci się pełną parą. Tym razem aktorów i ekipę serialu zastaliśmy na planie, nie w odległej Białej Podlaskiej, lecz w Warszawie.

Zakochana macocha

Reklama

Magdalena Lamparska, jako zwariowana Ulka, będzie musiała sobie poradzić z nową rolą. Darek, jej narzeczony okazał się być ojcem dorosłej dziewczyny, a jej w udziale przypadła rola... macochy! Jak poradzi sobie z nowym zadaniem?

- Ulka zaczyna rozumieć, że świat nie kręci się wokół niej i bardzo dojrzeje - powiedziała o swojej bohaterce Magdalena Lamparska. Czy w związku z tym związek tych dwojga czeka więcej zawirowań?

- Miłość, która łączy Ulkę i Darka jest tak silna i tak mocna, może nawet idealna, że jest w stanie wytrzymać dużo - powiedziała aktorka.

Co jednak, gdy na horyzoncie pojawi się jakiś nowy adorator?

Podczas podejmowania trudnych decyzji Ula na pewno będzie mogła liczyć na swoja najlepszą przyjaciółkę, która po zerwaniu z Pawłem wróci do domu: - Ania wróci do Białej. (...) To jest takie prawdziwe, że kiedy są problemy mamy potrzebę ucieczki do domu. (...) Bardzo się cieszę z tego powodu, bo też nasze kontakty Anka-Ulka, nasze posiedzenia, które były w pierwszej transzy i nasze rozmowy wrócą. Muszę dodać, że bardzo mi brakowało takich scen z Karoliną Gorczycą - dodała Magdalena Lamparska.

Kochanek marnotrawny

Na planie spotkaliśmy również Krystiana Wieczorka. Aktor zdradził nam, że zdrada nie ujdzie mu na sucho, ale związek Anki i Pawła będzie miał jeszcze szansę na odbudowę:

- Znamy przecież coś takiego jak wybaczenie, przecież gdyby nie istniało wybaczenie, połowa ludzkości byłaby samotna - powiedział Wieczorek. Zdradził też, czego nie zrobiłby dla roli, jak czuł się odgrywając scenę erotyczną z serialową Kamilą, czyli Adą Fijał, oraz czy serialowa Anka jest w jego typie!

Playboy z piórem w ręku

Do obsady serialu dołączył też Piotr Rogucki - aktor, lider zespołu Coma, a od niedawna juror telewizyjnego show "Must Be The Music".

Jego bohater - Klaudiusz - pojawi się już w 20. odcinku i sporo namiesza! Rogucki zagra bowiem ekscentrycznego pisarza i uwodziciela, Klaudiusza Potockiego. Zawita on na chwilę do Białej Podlaskiej i zatrzyma się w pensjonacie Haliny (Dorota Pomykała), ale już wkrótce okaże się, że jego pobyt przedłuży się, a okoliczne panny nie będą mogły opędzić się od jego zalotów!

Szczególnie w oko wpadnie mu nie kto inny jak... Ula! Co na to Darek? Czy playboy z wielkiego miasta dostanie swoją szansę, a może zostanie przepędzony na cztery wiatry? 

Wspólne interesy

Paweł Królikowski, czyli serialowy burmistrz, brał udział w scenie z nowym bohaterem - Klaudiuszem. Zapytany o wspólne interesy obu panów powiedział enigmatycznie:

- Z Klaudiuszem, ale wcześniej też z Pawłem, szukają nowego wizerunku dla burmistrza i odwiedzają różne arcyciekawe, przedtem burmistrzowi miejsca nieznane. Zdobywają te twierdze urody, designu, z niejakim powodzeniem.

Aktor opowiedział nam tez, jaka jest recepta na szczęśliwy związek Władysława Pietrzyka i jego żony Nory.

Zobaczyły kulisy serialu

Na plan zabraliśmy też laureatkę naszego konkursu - Karolinę - wraz z koleżanką. Dziewczyny, które same chcą w przyszłości zdawać do szkoły teatralnej, zajrzały za kulisy produkcji, porozmawiały z aktorami i dowiedziały się więcej na temat ich wymarzonego zawodu. 


Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje