To nie koniec świata
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 163
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z wizytą na planie serialu "To nie koniec świata"

Paweł (Krystian Wieczorek) to bezwzględny menadżer sportowy, pracujący dla drużyny z ekstraklasy. Anka, nazywana Antkiem (Karolina Gorczyca) to pełna pasji trenerka drużyny piłkarskiej juniorów na prowincji. Teoretycznie nie mają szans się spotkać, lecz los decyduje inaczej... Tak właśnie rozpoczyna się nowy serial, który na antenie Polsatu zagości już jesienią.


- Paweł traci pracę i przypomina sobie o domu na Podlasiu, który zostawił mu w spadku dziadek. Chce go szybko sprzedać, bo potrzebuje pieniędzy. Na miejscu okazuje się, że połowę posiadłości należy do kogoś innego i wszystko się komplikuje. Mieszkańcy domu, nie chcą go zaakceptować, więc zamieszkuje w przyczepie kempingowej na ich podwórku - tłumaczy sytuację Wieczorek.

Właścicielką jest właśnie Anka, które mieszka z ojcem (Artur Dziurman). - Paweł namiesza w jej życiu, bardziej niż się na początku spodziewała. Ale długo jego wysiłki, by przekonać ich do siebie będą ją bawić - mówi Gorczyca.

Reklama

Druga burzliwa relacja w serialu "To nie koniec świata" będzie między przyjaciółką Anki, która prowadzi dobrze prosperujący sklep z odzieżą używaną, Ulą (Magdalena Lamparska) i właścicielem warsztatu samochodowego Darkiem (Eryk Lubos).

- Ula jak każda dziewczyna marzy o białej sukni i welonie. Darek chyba nie ma takich planów. To bardzo intensywny związek, ale są z sobą szczęśliwi - wyjaśnia aktorka. W serialu będzie można zobaczyć również Pawła Królikowskiego w roli burmistrza miasta, Dorotę Pomykałę i Marka Frąckowiaka, którzy zagrają rodziców Uli i Adę Fijał jako pewną siebie prawniczkę.

Duża cześć zdjęć kręconych jest w Zaborku koło Janowa Podlaskiego. Na kilkudziesięciu hektarach znajduje się jezioro, las, pola słonecznika i kilka budynków z XIX i początków XX wieku. Na ekranie będzie można zobaczyć zabytkowy kościół, wiatrak, oraz plebanię, która gra sporny dom. Niedaleko znajduje się leśniczówka, w której mieszka ekipa pracująca nad serialem.

- To niezwykłe uczucie, kiedy mogę wyjść na plan w kapciach. Atmosfera jest tu naprawdę wspaniała i wakacyjna, musimy się bardzo mobilizować, by w tak pięknych okolicznościach przyrody mieć motywację do pracy - wyznaje reżyser Łukasz Jaworski.

Zdjęcia kręcone są również w Białej Podlaskiej i w Warszawie. Serial "To nie koniec świata" produkowany przez Aktiv Media, będzie można zobaczyć już jesienią w telewizji Polsat.

AKPA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy