Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Toksyczny ojciec i szalona macocha?

Zapraszamy na czwarty odcinek serialu "To nie koniec świata!", w którym pojawi się dwójka nowych bohaterów: ojciec Pawła i jego partnerka Zoja. A do obsady dołączą Jerzy Schejbal i Joanna Orleańska.


Anuszkiewicz spotka rodzinę, gdy przyjedzie do Warszawy na kolejny mecz juniorów - drużyny trenowanej przez Ankę.

Zoja na widok Pawła od razu wybuchnie radością- i wręcz rzuci się chłopakowi na szyję: - No, nie pocałujesz mamy?!

Tymczasem jego ojciec zainteresuje się Anną: - Mam wrażenie, że już się widzieliśmy... Pracujecie razem?

Reklama

- Od niedawna. Od kiedy Pawła wywiało na prowincję - dziewczyna pośle Anuszkiewiczowi ciepły uśmiech. I chwilę później doda, że oboje pracują w Białej Podlaskiej z młodymi piłkarzami. A senior od razu pośle synowi kpiące spojrzenie:

- Zacząłeś robić przekręty z juniorami? Czemu mnie to nie dziwi...

Jak Paweł zareaguje? Odpowiedź już niedzielę, 29 września o 22:00. A jak nowe gwiazdy czują się na planie "To nie koniec świata!"?

Jerzy Schejbal (ojciec aktorki Magdaleny Schejbal) lubi grać w serialach, więc do produkcji dołączył z przyjemnością. 

- To wciąga jak narkotyk - wyznaje w jednym z wywiadów. - Wpada się czasem na pięć minut, a czasem na kilkanaście godzin. Czasami ma się tego wszystkiego serdecznie dosyć, ale kiedy zdjęcia się kończą, to robi się pusto. Brakuje tej atmosfery, tych ludzi...

Z kolei Joanna Orleańska, grając pełną energii - i trochę zwariowaną - Zoję, jest w swoim żywiole. Bo sama też do spokojnych nie należy. 

- Rzadko siedzę bezczynnie, w zasadzie ja siebie takiej nie pamiętam. Nawet, jak jesteśmy na wakacjach, to najchętniej bym przejechała na następną wyspę i zobaczyła, co jest dalej, głębiej, wyżej. Posiedzimy dwa dni na plaży, a ja już bym chciała gdzieś pojechać, coś zobaczyć! Jestem ciekawa świata, ludzi - zdradza aktorka.

Ciekawostką jest, że gwiazda imię dostała na cześć walecznej bohaterki - Joanny d'Arc.

- To pomysł mojego taty, który jest archeologiem. W dzieciństwie nawet dość często bawiłam się w Joannę d'Arc, dziewicę orleańską... A potem na studiach spotkałam Pawła Orleańskiego, mojego przyszłego męża i... się przeraziłam! To był dziwny zbieg okoliczności - wspomina z uśmiechem Joanna w jednym z wywiadów.

A do czego doprowadzi - równie przypadkowe - spotkanie Pawła z jego rodziną? Ciekawych zapraszamy do Polsatu, na premierowe odcinki serialu "To nie koniec świata!"!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje