Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 145
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"To nie koniec świata!": Walka o miłość, walka o życie...

Zapraszamy na 23. odcinek "To nie koniec świata!" i kolejne spotkanie z ulubionymi bohaterami widzów Polsatu! Co tym razem wydarzy się w ich życiu?


Reklama

Po bliskim spotkaniu z najlepszym lekarstwem na żal, smutek i pustkę (a także z Darkiem), Pawła czeka brutalna pobudka w warsztacie przyjaciela. Tym razem odpowiedzialny za nią będzie nie kogut, a pies Laser, który przerwie piękny sen Anuszkiewicza.

We śnie Ania przebaczyła mu zdradę i wróciła do niego, ale Paweł wie, że prawdziwe życie to nie sen. Na wybaczenie będzie musiał sobie zapracować i z takim postanowieniem ruszy na kolejną rozmowę z ukochaną. Ze strony Ani czeka go jednak prawdziwy chłód.

- Ja nie chcę cię już słuchać! Nie chcę cię oglądać! Daj mi święty spokój - rzuci mu prosto w oczy.

Kłopoty także u... Uli i Darka. Mechanik niespodziewanie zareaguje na szczere wyznanie Pszczółki, która przyzna się, że nie do końca była z nim szczera.

- Mówimy: małżeństwo, ślub, przyszłość, a tu się okazuje, że ja w jednym łóżku śpię z kimś, kto przez kilka dni prowadzi jakąś grę za moim plecami, chachmęci, łże, kłamie w żywe oczy - Darek będzie w ciężkim szoku. Co dalej z ich ślubem?

A to nie ostatnia ciężka rozmowa, jaka czeka Darka, który już wie, że został oszukany również przez Blankę.

- Dlaczego mi to robisz? Przyjąłem cię do domu, do rodziny, a ty mi ściemniasz, kłamiesz?! - spyta niedowierzając. - Namotałaś mi, że się pojawiłaś w moim życiu, a teraz chcesz mi je rozpieprzyć? Co ja ci zrobiłem, że mi to robisz?

Wiele zamieszania mógłby również wprowadzić powrót Janusza - tymczasem okaże się, że weterynarz wróci z dalekiej podróży z przyjacielskim nastawieniem do całego świata. Po spędzeniu pół roku w Norwegii teraz chciałby pogodzić się ze wszystkimi. A na początek z Pawłem.

- Uważam, że powinniśmy się spotkać i otworzyć nową księgę naszej znajomości - wyzna mu podając dłoń na zgodę.

Czy Paweł znajdzie w Januszu kolejnego sojusznika w walce z przystojnym wrogiem "Doktorkiem"? Szczególnie że weterynarz jeszcze tego samego dnia wpadnie na Anię w towarzystwie doktora Tenczyńskiego.

- A co wy tutaj tak razem? - spyta, spoglądając na nich badawczym wzrokiem.

A może jednak były narzeczony Anki znajdzie sobie coś lepszego do roboty i ustawi się w coraz dłuższej kolejce "Bestii"?

Inny romans zawiśnie w powietrzu w domu burmistrza, który chwilowo opuści Białą z misją poprawy image'u przed wizytą włoskiej delegacji. A przed wyjazdem do stolicy sam wpuści w swe progi potencjalnego wroga. Słodkie słówka Klaudiusza szybko znajdą zachwyconą nimi nową słuchaczkę.

Ale wszystko to zblednie wobec nagłego zasłabnięcia Anki, której stan gwałtownie się pogorszy i konieczna będzie natychmiastowa operacja!

23. odcinka "To nie koniec świata!" nie można przegapić!

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje