Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"To nie koniec świata!": Powrót na Podlasie

Od kilkunastu dni ekipa serialu pracuje w Białej Podlaskiej i okolicach. Nowe romanse i intrygi zobaczymy w drugiej serii już na początku marca.


Reklama

Finał pierwszego sezonu był bardzo dramatyczny. Anka (Karolina Gorczyca) została potrącona przez samochód. W nowej serii okaże się, że dziewczyna przeżyła, ale po urazie kręgosłupa musi spędzić kilka miesięcy w szpitalu. To uruchomi całą lawinę wypadków.

Po wypadku Anki Ula (Magdalena Lamparska) postanowi odłożyć ślub. Nie będzie mogła wyobrazić sobie tej wspaniałej chwili bez najlepszej przyjaciółki u boku. Nie zachwyci to Darka (Eryk Lubos). A gdy on zaproponuje, by razem zamieszkali, Ula odmówi. Znowu zaczną się kłócić... Aż w końcu Darek straci cierpliwość i zagrozi zerwaniem.

Po kilku tygodniach sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. W Białej Podlaskiej zjawi się piękna, młoda dziewczyna - Blanka (Anna Karczmarczyk), bardzo zainteresowana Darkiem, jego przeszłością i... motocyklami.

Tak mało czasu!

Paweł (Krystian Wieczorek) spróbuje wspierać Ankę podczas leczenia i rehabilitacji, ale nie będzie miał na to zbyt wiele czasu. Postanowi bowiem wrócić do biznesu i weźmie udział w ambitnym projekcie. Spróbuje zbudować drużynę piłki nożnej złożoną z samych gwiazd. Wymagania finansowe piłkarzy i ich kaprysy bardzo mu to utrudnią.

Wyjątkowo utalentowanego i niesfornego sportowca zagra Mikołaj Roznerski. Menadżer będzie spędzał w pracy dnie i noce, zaniedbując ukochaną, która poczuje się samotna.

Asystentką Pawła zostanie córka jego szefa, Monika Lauks (Klaudia Halejcio). Zaskoczy wszystkich bardzo profesjonalnym traktowaniem obowiązków. Tak atrakcyjna dziewczyna może zawrócić w głowie, a Paweł nigdy nie był wzorem wierności...

Dziennikarka i chirurg

Sytuację skomplikuje też pojawienie się nowej bohaterki. Dziennikarka Olga Wilk (Katarzyna Zielińska), telewizyjna gwiazda, okaże się równie przebojowa w zbieraniu materiałów, co niestała w uczuciach. Jeżeli zwróci uwagę na Pawła, to sporo namiesza w jego życiu. Olga to rasowy czarny charakter. Anuszkiewicz będzie miał również konkurenta.

Przystojny chirurg Adam Tenczyński (Piotr Stramowski) nie tylko uratuje Ance życie po wypadku, ale będzie też pomagał w jej rehabilitacji. Wkrótce oboje połączy przyjaźń, co zaniepokoi Pawła. Czy zagrożenia dla jego związku z Anką okażą się realne?

Drugi sezon serialu "To nie koniec świata!" od 6 marca w Polsacie.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje