Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"To nie koniec świata!": Magdalena Lamparska chce mieć własną... restaurację

Magdalena Lamparska, czyli Ulka z serialu "To nie koniec świata!", bardzo chciałaby zostać... restauratorką. Aktorka jest przekonana, że kiedyś uda się jej spełnić to marzenie i będzie jej dane sprawdzić się w roli właścicielki restauracji serwującej swym gościom smaczne i zdrowe dania.

Magdalena Lamparska znana jest z tego, że na plan serialu czy filmu, w którym akurat gra, przychodzi zawsze z siatkami pełnymi własnoręcznie przygotowanych pysznych potraw. Podobno ciasta i chleb, jakie wypieka, nie mają sobie równych...

Reklama

- Jeśli przychodzę na plan z pustymi rękami, koleżanki koledzy są oburzeni! - mówi serialowa Ulka z "To nie koniec świata!".

Gotowanie jest jedną z największych pasji Magdy Lamparskiej. Przyrządzanie oryginalnych potraw, eksperymentowanie w kuchni i wypróbowywanie przywożonych z dalekich podróży przepisów sprawia jej ogromną przyjemność.

Niedawno aktorka doszła do wniosku, że mogłaby gotowaniem... zarabiać na życie.

- Chciałabym mieć własną restaurację, w której serwowane byłyby smaczne i zdrowe potrawy - powiedziała w wywiadzie.

- Wyznaję zasadę, że człowiek jest tym, co je. Uważam, że gotowanie jest sztuką, a jedzenie powinno być... rozkoszą - wyznała w rozmowie z dziennikarką jednego z magazynów.

Magdalena Lamparska nie obawia się, że w roli restauratorki z góry skazana byłaby na porażkę. Wie, że kilku jej kolegów-aktorów boryka się z różnymi kłopotami prowadząc własne knajpki, ale jest przekonana, że ona nie będzie miała z tym najmniejszego problemu.

- Jeśli serwuje się ludziom dania przyrządzane z sercem, oni to doceniają - twierdzi.

Nie jest wykluczone, że Magdalena Lamparska już niebawem wcieli w życie swoje marzenia o prowadzeniu restauracji. Ci, którzy znają smak przyrządzanych przez nią potraw, nie mogą się doczekać chwili, gdy będą mogli zajadać się nimi do woli...


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial) | Magdalena Lamparska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje