Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„To nie koniec świata!”: Lubię być ojcem...

Zazwyczaj wciela się w różne szemrane typy, takie jak choćby Leszek w „Klanie”. Tymczasem w serialu „To nie koniec świata!” Artur Dziurman gra uosobienie łagodności...

Kazik, ojciec Anki (Karolina Gorczyca), to dusza-człowiek. Mimo groźnej miny, nie zabiłby muchy....

Reklama

- Rzeczywiście, to wyjątkowo poczciwy gość i cieszę się, że dostrzeżono we mnie taki potencjał. Aczkolwiek rola Leszka jest również memu sercu miła, chociażby z tego powodu, że trwa od kilkunastu lat i wciąż coś nowego się w niej przydarza. Zwłaszcza w sferze związków Leszka ze światem przestępczym, bo ten wątek powraca. Najwyraźniej widzowie lubią, jak jest sensacyjnie.

U Kazimierza sensacja zaczyna się, gdy tylko dobywa broni ze swego bogatego arsenału. Do twarzy panu ze strzelbą!

- A proszę sobie wyobrazić, że prywatnie jestem przeciwnikiem militariów, obca mi jest przyjemność chodzenia na strzelnicę, w wojsku też nie byłem. Broń na planie traktuję jako niezbędny rekwizyt i pod tym względem niewiele mam wspólnego z tym moim bohaterem. Za to pod każdym innym chyba wiele - doskonale rozumiem, co znaczy być kumplem, przyjacielem, a nade wszystko kochającym ojcem. On poza Anką świata nie widzi!

Jak się gra panu w duecie z Karoliną Gorczycą?

- Lepsza serialowa córka nie mogła mi się przytrafić! Nie dość, że śliczna, to jeszcze pełna energii, z pomysłami.

Ma pan doświadczenie w byciu tatą córki.

- Istotnie, rodzona córeczka jest moim oczkiem w głowie, choć relacje między nami są inne niż te w serialu, bo Gaba ma dopiero 15 lat. To trudny wiek. Niedawno w zaprzyjaźnionym Miejskim Ośrodku Kultury w Myślenicach wystawialiśmy, z udziałem aktorów niewidomych, sztukę Karola Wojtyły "Promienie ojcostwa" w mojej adaptacji. Po przedstawieniu obwieściłem ze sceny, że to przesłanie dedykuję mojej córce. Gabrysia była ze mnie dumna. Dla takich chwil warto żyć!

Rozmawiała Jolanta Majewska

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial) | Artur Dziurman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje