9
10

"To nie koniec świata!": Gwiazdy kochają triathlony!

Nadludzki wysiłek w sierpniowym upale? W Gdyni wszystko jest możliwe. 10 sierpnia przy Bulwarze Nadmorskim w Gdyni wystartował Herbalife Triathlon Gdynia 2014. Sprawdźcie, które gwiazdy zdecydowały się wziąć udział w tej morderczej przeprawie!

W zawodach wzięło udział 1500 zawodników, w tym polskie gwiazdy, wśród których dyscyplina ta cieszy się dużym uznaniem. Karolina Gorczyca, czyli Anka Szostakowska z "To nie koniec świata!", Piotr Nowak, czyli Paweł Żaryn z "Krwi z krwi" czy Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z "rodzinki.pl".

Niespodziewanie z finałowego konkursu wycofała się ambasadorka tegorocznej edycji Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia". Aktorka pobiegła we wczorajszym w sprincie.

Do konkursu nie przystąpiła również Małgorzata Foremniak, czyli niezapomniana Zosia Burska z "Na dobre i na złe", która zmaga się z przewlekłą kontuzją.

Zacięta rywalizacja rozpoczęła się od przepłynięcia 1,9km, przejechania 90km na rowerze, a biegu na dystansie 20,9km.

Gdyńskie zawody wyłoniły niekwestionowanego zwycięzcę. Został nim Niemiec Andreas Realert, który jako jedyny ukończył zawody z wynikiem poniżej czterech godzin. Najlepszy z Polaków - Kacper Adam, który zajął szóste miejsce, Tomasz Karolak ukończył triathlon z bardzo wysokim wynikiem, podobnie Karolina Gorczyca, która zdystansowała wiele kobiet zajmując 42 miejsce.

Triathlonu nie ukończył Maciej Dowbor, który doznał kontuzji. Kolejne zmagania na Herbalife Triathlon już w przyszłym roku!