To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 159
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"To nie koniec świata!": Fani walczą o 3. serię

Decyzja o zdjęciu z anteny Polsatu popularnego serialu "To nie koniec świata!" zmusiła jego fanów do wzięcia sprawy w swoje ręce. Jeszcze tego samego dnia ruszyła fala protestów mających na celu przekonanie dyrekcji stacji do zmiany zdania.

 

- Bardzo żałuję, że musimy zakończyć serial "To nie koniec świata!". Chociaż miał on wielu gorących fanów, którzy docenili kreacje aktorskie i subtelny humor tej produkcji, to jej widownia była niestety zbyt mała - te słowa Niny Terentiew,

wiceprezesa Polsatu ds. programowych, rozgrzały wiernych widzów serialu do czerwoności.

Momentalnie w komentarzach pod tą informacją w serwisie Wirtualnemedia.pl pojawiły się wpisy, w których wielu fanów zostawiało wyraz swojego rozczarowania zaistniałą sytuacją. "Szkoda, bo to był naprawdę dobry serial. Z obsadą aktorów a nie celebrytów (...). I oglądało się to przyjemnie, bo bywało po prostu zabawnie, ale zabawnie na fajnym poziomie", "To był genialny serial ze świetnym humorem i aktorami" - pisali.

Reklama

Niedługo potem na Facebooku pojawił się założony przez fanów fanpage "Chcemy III sezonu 'To nie koniec świata'". Zaledwie 24 godziny po jego założeniu polubiło go prawie 1200 osób, a liczba ta stale rośnie. Na spontaniczną akcję widzów pozytywnie zareagowała redakcja oficjalnego fanpage'a serialu, na którym ponad 32.000 zapisanych tam osób również nie wyobraża sobie, że musiałaby pożegnać się z ulubionym serialem na zawsze.

Czy batalia fanów przyniesie skutek? Niewykluczone!

Powracający w jesiennej ramówce Polsatu serial "Na krawędzi" został wznowiony właśnie dzięki podobnej akcji widzów. A warto zauważyć, że na fanpage'u "Chcemy II sezon 'Na Krawędzi'" było ich zaledwie siedmiuset, a fanpage "Chcemy III sezonu 'To nie koniec świata'" w chwili obecnej ma już ponad 2600 "lajków" i liczba ta stale rośnie...

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama