Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 145
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"To nie koniec świata!": Dziewczyny ruszają do akcji!

Seksowne i pewne siebie... W 15. odcinku "To nie koniec świata!" pojawią się dwie nowe bohaterki: Olga i Monika. A do obsady serialu dołączą kolejne gwiazdy: Katarzyna Zielińska i Klaudia Halejcio. Kto straci dla nich głowę, a kto wybuchnie zazdrością?


Monika Lauks zostanie nową asystentką Pawła. Anuszkiewicz nie będzie zachwycony, ale szef nie zostawi mu wyboru:

Reklama

- Trzy języki i to biegle! Bezwzrokowe pisanie, świetnie zorganizowana! Ładna, obrotna - ani się obejrzysz, a nie będziesz się mógł bez niej obejść!

A gdy menadżer zaprotestuje, dyrektor rzuci mu lodowate spojrzenie...

- To nie jest propozycja. Ja to nie Kamila i my sobie z dzióbków spijać nie musimy! To jest poważny biznes i nie zamierzam ryzykować porażek, bo chcesz być "Zosia samosia". Zresztą, byle kogo bym ci nie polecał... To moja córka. No... to miłej pracy!

Monika szybko się w firmie ojca zadomowi - i zrobi wszystko, by wkraść się także w łaski Pawła... Zwłaszcza, że przystojny szef od razu wpadnie jej w oko.

I dlatego, gdy do biura zajrzy Anka, asystentka wcale się nie ucieszy... Podając kawę, dziewczyna rzuci rywalce badawcze spojrzenie:

- Przepraszam, że zapytam... państwo od dawna razem?

- Kilka miesięcy... Właśnie sprowadziłam się do Warszawy!

A chwilę później, na jej twarzy pojawi się nieszczery uśmiech:

- Ja się tu urodziłam, to nie mam dystansu, ale słyszałam od innych, że Warszawa potrafi dać wycisk i zmienia ludzi... Często na gorsze...

Tego samego dnia Paweł dostanie od szefa nowe zadanie i poleci wraz z Moniką do Monachium. A koleżanka namówi go na szalony, wspólny wieczór w klubie...

Czy po kilku drinkach menadżer zapomni o ukochanej... i noc spędzi w ramionach córki szefa?

Tymczasem w Warszawie Adam pozna telewizyjną gwiazdę: redaktor Olgę Wilk. Dziennikarka zaprosi go do swojego programu i po nagraniu pośle lekarzowi promienny uśmiech:

- Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego eksperta! Jak wrażenia?

- Nie sądziłem, że mówienie z sensem to taka trudna operacja...

- Świetnie pan doktor sobie poradził! Czy da się pan dziś zaprosić na kolację? Jest taka świetna, nowa restauracja... - w głosie Olgi pojawi się kusząca nuta. - Żeby polubić nowe miasto warto zacząć od miłych miejsc... Obiecuję, że nie będzie pan żałować!

A po wspólnym wieczorze, dziennikarka odwiedzi Adama w pracy... Czy właśnie tak zacznie się nowy, serialowy romans? Odpowiedź w czwartek, 13 marca, zaraz po "Przyjaciółkach" - tylko na antenie Polsatu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje