To nie koniec świata
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 163
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„To nie koniec świata!”: Czy to jest miłość?

Magdalena Lamparska i Eryk Lubos, czyli Ula i Darek z "To nie koniec świata!", nie kryją, że bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili podczas pracy na planie serialu, w którym grają parę. Czy prywatnie także coś ich łączy?Kiedy Magdalena Lamparska i Eryk Lubos pojawili się niedawno razem na premierze filmu "Pod mocnym aniołem", nikt nie miał wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Weszli do kina trzymając się za ręce, a później nie odstępowali się nawet na krok... Pytani jednak o charakter ich znajomości, odmawiali komentarzy.

- Nie zajmuję się plotkami - stwierdziła Magda w wywiadzie, dodając, że chętnie porozmawia o swojej pracy u boku Eryka, ale o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym, wolałaby nie mówić.

Reklama

Magdalena Lamparska to jedna z najbardziej tajemniczych polskich aktorek. Choć często jest namawiana na zwierzenia, nigdy nie opowiada w wywiadach o miłości i mężczyznach, z którymi się spotyka. Do dziś nie potwierdziła krążącej jakiś czas temu na warszawskich salonach plotki, jakoby była kiedyś dziewczyną... Tomasza Karolaka, czyli Mirka Barona z nowego serialu Dwójki "Baron24", którego poznała na planie "39 i pół". Nie zdradziła też, co łączyło ją z kolegą z planu "Hotelu 52" - Pawłem Tomaszewskim, czyli serialowym Kubą Gwiazdą - z którym jeszcze niedawno była widywana...

Także starszy od Magdy o 14 lat Eryk Lubos jak ognia unika zwierzeń na temat swego życia prywatnego. Wiadomo tylko, że był żonaty i ma siedemnastoletniego syna, że spotykał się z pisarką Dorotą Masłowską, a ostatnio rozpadł się jego związek z kobietą, u boku której był przez pewien czas bardzo szczęśliwy.

Niewykluczone, że Magdalena Lamparska i Eryk Lubos planują wspólną przyszłość i tylko krok dzieli ich od... miłości. Grają teraz razem w 2. serii "To nie koniec świata!", a ich znajomość poza planem serialu - jak donoszą tabloidy - nabiera rumieńców...

Pasują do siebie?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata | Eryk Lubos | Magdalena Lamparska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy