Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 146
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"To nie koniec świata": Biała Podlaska walczy o Telekamerę!

Telewizyjny hit z Podlasia - "To nie koniec świata!" - może zostać najbardziej popularnym serialem w Polsce. Nowa produkcja, której akcja rozgrywa się głównie w Białej Podlaskiej i okolicach, zdobyła nominację do prestiżowej nagrody Telekamera 2013 - i to aż w trzech kategoriach!


Serial "To nie koniec świata!" pojawił się na antenie Polsatu  zaledwie 3 miesiące temu, ale od razu stał się przebojem. Malownicze plenery, humor i romantyczne przygody Pawła (Krystian Wieczorek) - amanta z Warszawy, który trafia do Białej Podlaskiej, gdzie poznaje piękną i niezależną Annę (Karolina Gorczyca) - jak się okazuje, to najlepsza recepta na sukces.

Reklama

Każdy odcinek nowej produkcji ogląda niemal 2 miliony widzów. Serial zgromadził również ogromną rzeszę fanów w sieci. W internecie losy głównych bohaterów śledzi średnio kilkaset tysięcy widzów, a serialowy fanpage na Facebooku tętni życiem.

Fani serialu co niedziela przenoszą się na Podlasie i marzą o znalezieniu prawdziwej miłości, a malownicza Biała Podlaska zyskuje dzięki temu reklamę w całej Polsce. Teraz "To nie koniec świata!" ma szansę na zdobycie nagrody Telekamera 2014 (by zagłosować na serial wystarczy wysłać sms o treści TK.C5 na numer 7265).

A jego gwiazdy - Karolina Gorczyca oraz Krystian Wieczorek - walczą o Telekamery dla najlepszego aktora (sms o treści TK.B5) i aktorki (sms o treści TK.A3). Głosowanie potrwa do 23 stycznia.

Czy do tego czasu zobaczymy na ekranie miłosny happy end - a Biała Podlaska zyska kolejnych fanów? Odpowiedź już wkrótce...

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje