To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 159
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"To nie koniec świata!": Aktorka znana z seriali walczy o udział w konkursie Eurowizji!

Agata Nizińska, czyli Natasza z „To nie koniec świata!” i Marina z „Wszystko przed nami”, chciałaby reprezentować Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji, który odbędzie się 9 maja w Kijowie. Aby marzenie aktorki się spełniło, musi najpierw wygrać eliminacje krajowe...

Już w sobotę 18 lutego o godzinie 20.30 TVP1 zaprezentuje wszystkich artystów ubiegających się o zaszczyt reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji 2017.

W krajowych preselekcjach weźmie udział 10 wykonawców, a wśród nich aktorka Agata Nizińska znana m.in. z seriali "Wszystko przed nami" i "To nie koniec świata!".

Agata Nizińska, która niedawno rozpoczęła pracę nad swym debiutanckim albumem, nie kryje, że gdy dowiedziała się, iż jej piosenka "Reason" znalazła się na oficjalnej liście dziesięciu utworów zakwalifikowanych do krajowych preselekcji do Eurovision Song Contest Kijów 2017, poczuła ogromną dumę...

Reklama

- Udało się! Jestem bardzo szczęśliwa. To dla mnie olbrzymi zaszczyt. "Reason" to pierwszy utwór z mojego albumu, więc tym bardziej się cieszę, że spotkał się z tak dobrym przyjęciem - napisała młoda aktorka na swoim blogu.

Za sukces Agaty najmocniej ściska kciuki jej dziadek - uwielbiany przez miliony Polaków aktor Wojciech Pokora. Odtwórca ról hrabiego Żorża Ponimirskiego w "Karierze Nikodema Dyzmy" i inżyniera Mieczysława Gajnego w "Czterdziestolatku" uważa, że jego śliczna wnuczka zasługuje na to, by zrobić wielką karierę.

- Agata jest niezwykle utalentowaną dziewczyną i wierzę, że osiągnie sukces - powiedział niedawno i dodał, że marzy, by kiedyś zagrać u boku wnuczki.

- Dziadek jest moim największym fanem - żartuje Agata.

32-letnia Agata Nizińska nie zamierza zrezygnować z aktorstwa i całkowicie poświęcić się śpiewaniu.

- Jestem artystyczną poligamistką. Bywają okresy, że na prowadzenie wychodzi muzyka, kabaret albo film, ale staram się, żeby żadna z moich "artystycznych kochanek" nie czuła się zaniedbywana - mówi.

O tym, czy Agata Nizińska reprezentować będzie Polskę w konkursie Eurowizji, dowiemy się już w sobotę. Nazwisko zwycięzcy krajowych preselekcji poznamy 18 lutego około godziny 22.30.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama