Reklama

"To nie koniec świata": Ada Fijał wyśmiewa kampanię "Nie odkładaj macierzyństwa na później"

Niedawno internet zalała fala krytyki skierowana przeciwko kampanii zorganizowanej przez fundację Mamy i Taty. Wśród osób, które potępiają akcję znalazły się polskie gwiazdy, a wśród nich aktorka Ada Fijał, którą oglądaliśmy jako Kamilę w "To nie koniec świata".Kampania społeczna "Nie odkładaj macierzyństwa na później" została zorganizowana przez fundację Mamy i Taty i skierowana była przede wszystkim do kobiet, dla których bycie matką nie jest priorytetem. Spot emitowany w ramach kampanii nie został odczytany pozytywnie przez społeczeństwo i spotkał się z falą oburzenia i krytyki.

Internauci ostro komentowali m.in. przesadną dramaturgię, niedopasowanie się do realiów życia Polek i zawarty w filmiku seksizm.

Wśród osób, które potępiły spot znalazły się: Agnieszka Szulim, Paulina Młynarska, Justyna Steczkowska, a także Ada Fijał, która w niecodzienny sposób wyraziła swoją dezaprobatę w stosunku do kampanii.

Reklama

Ada Fijał znana jest internautom z cyklu filmików "Peszyn for feszyn", w których z odrobiną humoru przedstawia swój punkt widzenia na różne tematy.

Po emisji kontrowersyjnego spotu, aktorka postanowiła nagrać parodię głośnego filmiku, w którym ośmiesza całą akcję.

Jest on kolejnym odcinkiem cyklu "Do It Yourself. Peszyn for Feszyn".

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ada Fijał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje