Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spotkanie z gwiazdami 2. serii "To nie koniec świata"

Kilka dni przed uroczystą galą Telekamer "Tele Tygodnia" gwiazdy nominowanego do tej zaszczytnej nagrody serialu "To nie koniec świata" spotkały się z przedstawicielami mediów, by opowiedzieć o pracy na planie nowych odcinków, które na antenie Telewizji Polsat pojawiać się będą w czwartkowe wieczory począwszy od 6 marca.


Reklama


Ula (Magdalena Lamparska) zdecyduje się na przełożenie ślubu z Darkiem (Eryk Lubos), Paweł (Krystian Wieczorek) podejmie się założenia drużyny piłkarskiej złożonej z samych gwiazd i z powodu licznych obowiązków zaniedba ukochaną Ankę (Karolina Gorczyca), która dochodzić będzie do siebie po wypadku pod opieką przystojnego lekarza Adama Tenczyńskiego (Piotr Stramowski)... W nowej serii "To nie koniec świata" bohaterowie zmierzą się z wieloma przeciwnościami losu i przeżyją mnóstwo niezwykłych przygód, ale ich życie wciąż podporządkowane będzie przede wszystkim... miłości!

W 2. sezonie serialu pojawi się kilka nowych postaci. Czekającym na nowy termin swego ślubu z Ulą Darkiem zainteresuje się niezwykle atrakcyjna Blanka (Anna Karczmarczyk), piękna Monika Lauks (Klaudia Halejcio) zostanie asystentką Pawła, którym bardzo zainteresuje się także przebojowa i pewna siebie dziennikarka telewizyjna Olga Wilk (Katarzyna Zielińska). Do obsady serialu dołączył też Mikołaj Roznerski, który wciela się w utalentowanego ale niesfornego sportowca - podporę drużyny piłkarskiej prowadzonej przez Pawła.

Pierwszy klaps na planie 2. serii polsatowskiego hitu "To nie koniec świata" padł w połowie stycznia w Białej Podlaskiej, od kilku dni cała ekipa pracuje już w Warszawie.

Przypomnijmy, że serial emitowany był w Telewizji Polsat w niedziele od 8 września do 1 grudnia 2013 roku, a losy Anki i Pawła śledziło średnio 1,72 miliony widzów.  Pierwszy z trzynastu nowych odcinków "To nie koniec świata" obejrzeć będziemy mogli już 6 marca, następne - w kolejne czwartkowe wieczory.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje