Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 155
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ryzykowny wywiad

Justyna, po tym, jak Anka zraniła jej brata, wciąż pragnie zemsty. Obmyśla perfidną intrygę i atakuje dziewczynę niczym jadowita żmija!


ReklamaDziennikarka chce skompromitować Szostakowską jako trenerkę i wykorzystuje do tego jej przyjaciół - burmistrza oraz Pawła. Namawia obu mężczyzn na wywiad do internetu, a później przerabia nagranie tak, by dotyczyło głównie ślicznej pani trener. Z rozmowy jasno wynika, że burmistrz wini Ankę za wypadek, do którego doszło na boisku w Warszawie:

- Za wszystko odpowiedzialny jest nasz trener!
I że Paweł planuje zająć jej stanowisko. A Szostakowska, gdy znajduje gotowy materiał w sieci, jest w szoku.

- Nie rozumiem, jak mogliście coś takiego powiedzieć! - dziewczyna, załamana, spogląda na burmistrza. - Przecież pan wiedział, że to był wypadek... Jak mógł pan powiedzieć, że ja jestem za to odpowiedzialna?!
Tymczasem intryga Justyny przynosi rezultaty... Bo rodzice, bojąc się o bezpieczeństwo dzieci, zakazują chłopcom treningów.

- Miałam dziś dwóch zawodników na boisku... Dwóch! - Anka z trudem panuje nad emocjami. A słowa burmistrza wcale jej nie uspokajają.

- Odkręcimy to! Wszystko odkręcimy... Damy sprostowanie! Chwilę to potrwa, zrobi sobie pani malutką przerwę, odpocznie...

- Przecież mamy zawody... Musimy trenować!

- I będziemy! Oczywiście, że będziemy! W końcu mamy Pawła...

- Jak to... Pawła?!

Czy Anka - przez manipulacje Justyny - utraci w końcu pracę? A burmistrz jej drużynę odda pod opiekę Anuszkiewicza, który sam był kiedyś gwiazdą sportu? Odpowiedź wkrótce...

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial) | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje