Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 145
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Narzeczona i kochanka... pod jednym dachem!

Zapraszamy na 7. odcinek "To nie koniec świata!", w którym do Białej Podlaskiej przyjadą kolejni goście ze stolicy... I o mało nie dojdzie do skandalu!

 

Reklama

W pensjonacie rodziców Uli pojawi się Kamila (Ada Fijał)... oraz jej nowy kochanek: Artur (Kamil Kula), przyjaciel Pawła z dawnej firmy. Oboje przygotują się na "gorący" weekend i poproszą o pokoje tuż obok siebie...

Tymczasem nagle w Białej Podlaskiej zjawi się Eliza (w tej roli: Zuza Grabowska) - narzeczona Artura! Chłopak, widząc "ukochaną", będzie w szoku.

A chwilę później pobiegnie do Pawła, błagając o pomoc: - Stary, ratuj!

- Przed narzeczoną czy przed kochanką?

- Przed Elizą! Musisz! Człowieku, ona zaczyna podejrzewać, że Kamila przyjechała tu dla mnie... A nie do ciebie! No weź coś zrób, żeby w to uwierzyła!

Anuszkiewicz z początku odmówi. Ale jego przyjaciel będzie bliski paniki... - Bądź człowiekiem... Eliza jest córką mojego szefa! Posiedź z Kamilą, nie musisz nic więcej robić! Zrób to dla mnie... Eliza się uspokoi, a ja obiecuję, że następnym razem przywiozę wam tutaj dwadzieścia osób!

Jaki będzie finał? Czy Eliza spotka się z Kamilą - i pozna prawdę? Odpowiedź już w niedzielę, 20 października tylko na antenie Polsatu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje