Reklama

To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 146
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Klaudia Halejcio: Przez "Taniec z gwiazdami" nie może spać!

Klaudia Halejcio, czyli Monika Lauks z "To nie koniec świata!", zbiera w tanecznym show wysokie noty . Jednak cena, jaką za to płaci jest naprawdę wysoka!


Młoda aktorka przyznaje, że udział w "Tańcu z gwiazdami" to dla niej spore wyzwanie:

Reklama

- Ten show to przede wszystkim okazja do poprawienia formy fizycznej. Same treningi dały mi mnóstwo energii - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Pani domu".

Klaudia, której partneruje Tomasz Barański, daje z siebie wszystko. Taka strategia opłaca się- aktorka wypada na parkiecie niczym profesjonalistka. Jednak przygotowania do występów są bardzo męczące:

- Śpię bardzo krótko, czasem trzy, cztery godziny na dobę, bywam więc zmęczona - opowiada. - Ale za to świetnie odpoczywam wśród przyjaciół. Mam taką paczkę znajomych, z którymi spotykamy się i... gotujemy! Wymyślamy tylko, w jakim stylu przyrządzimy dania, robimy zakupy i wspólnie pieczemy, doprawiamy, a później zajadamy, ciesząc się chwilą i rozmową.

Jak widać, choć Klaudię dopada czasem zmęczenie, pewne jest to, że aktorka raczej nie schudnie na skutek udziału w "Tańcu z Gwiazdami"!

 


MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: To nie koniec świata (serial) | Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje