Reklama

Wiedźmin

The Witcher

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 212
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wiedźmin": Wznowienie zdjęć na początku lipca?

Kolejna dobra informacja dla twórców serialu Netfliksa „Wiedźmin”. Niedawno ogłoszone zostały wytyczne umożliwiające powrót na plany w Wielkiej Brytanii, co sprawiło, że realne stało się wznowienie zdjęć już na początku lipca. Teraz termin ten potwierdza w rozmowie z portalem „Deadline” szef londyńskiego studia filmowego Arborfield Studios, Bob Terry. W ciągu dwóch następnych tygodni finalizowane będzie wdrożenie procedur umożliwiających ponowne goszczenie tam ekip filmowych.

Jedną z takich ekip była ta odpowiedzialna za drugi sezon "Wiedźmina". To właśnie w Arborfield Studios kręcone były zdjęcia do tego serialu. 16 marca tego roku zostały one jednak przerwane z powodu pandemii COVID-19.

Reklama

Tego samego dnia pojawiła się informacja, że zakażony koronawirusem jest Kristofer Hivju, gwiazdor serialu "Gra o tron", który dołączył do ekipy "Wiedźmina".

Na podobnym stadium zaawansowania są przygotowania do otwarcia siostrzanego studia Arborfield, czyli Longcross Studios.

To właśnie w nim kręcone były zdjęcia do takich produkcji jak m.in. "Skyfall" i "Kapitan Phillips".

Inne brytyjskie studia filmowe - Elstree Studios, Twickenham Studios oraz Maidstone Studios - również widzą już na horyzoncie szanse na ponowne otwarcie.

Jeśli produkcja drugiego sezonu "Wiedźmina" zostanie wznowiona w przeciągu kilku tygodni, możliwe, że serial uda się ukończyć dostatecznie szybko, by drugi sezon mógł zadebiutować już w przyszłym roku.

Sukces pierwszego sezonu "Wiedźmina" sprawił, że jego twórcy mają nie tylko większe możliwości, ale też dużo większe oczekiwania ze strony fanów. Dlatego nie należy spodziewać się niepotrzebnych ruchów w postaci pośpiechu, by jak najszybciej ukończyć zdjęcia.

kal/ gra/

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje