Reklama

Wiedźmin

The Witcher

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 212
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Witcher": ​Kristofer Hivju pokonał koronawirusa

Gwiazdor seriali "Wiedźmin" i "Gra o tron" dołączył do grona osób, które wygrały walkę z COVID-19. Aktor podzielił się tą dobrą wiadomością ze swoimi fanami na Instagramie.

Hivju zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie ze spaceru z żoną i dodał pod nim wpis:

Reklama

"Cześć! Jesteśmy już całkowicie zdrowi, po tym, jak zakaziłem się - i prawdopodobnie moja żona - koronawirusem. Po kilku tygodniach kwarantanny, nie mamy już żadnych objawów i wreszcie jesteśmy bezpieczni. Na szczęście mieliśmy tylko łagodne objawy COVID-19. Przesyłamy mnóstwo miłości ludziom, których choroba dotknęła bardziej i wszystkim, którzy przez koronawirusa stracili kogoś bliskiego. Dziękujemy za wsparcie i pamiętajcie - bądźcie czujni, trzymajcie dystans, myjcie ręce i przede wszystkim - dbajcie o siebie nawzajem" - napisał aktor.

O tym, że został zarażony koronawirusem, Kristofer Hivju poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama 17 marca. Dzień wcześniej zawieszono zdjęcia na planie drugiego sezonu "Wiedźmina", w którym Hivju gra Nivellena. Aktor od tamtej pory wraz z całą rodziną przebywał na kwarantannie.

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje