The Umbrella Academy The Umbrella Academy

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 22
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Umbrella Academy": Bohaterowie na nowych zdjęciach z trzeciego sezonu

Fabuła trzeciej serii będzie skupiać się na rywalizacji i konflikcie między członkami Akademii Sparrow i "Parasolek", po tym, jak w drugim sezonie bohaterowie powstrzymali apokalipsę, która miała mieć miejsce w 1963 roku. Na plakatach możemy zobaczyć głównych bohaterów dwóch rywalizujących ze sobą Akademii. Zobaczcie, jak bohaterowie prezentują się na nowych zdjęciach.

"The Umbrella Academy": Nowi bohaterowie

Nowa odsłona serialu oznacza wejście do gry członków drugiej akademii, czyli uczniów Akademii Sparrow. Wcielą się w nich Justin Cornwell (Marcus), Justin H. Min (Ben), Britne Oldford (Fei), Jake Epstein (Alphonso), Genesis Rodriguez (Sloane), Cazzie David (Jayme) oraz Kostka Zasiewająca Egzystencjalny Lęk (Christopher).

"The Umbrella Academy": Kto powróci w trzecim sezonie?

W trzecim sezonie "The Umbrella Academy" w głównych bohaterów wcielą się ponownie Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher. Dołączą do nich również Ritu Arya jako Lila i Colm Feore jako Reginald Hargreeves.

Reklama

"The Umbrella Academy": Kiedy premiera?

Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczęły się w lutym 2021 roku; zakończyły w sierpniu 2021. Najnowsze odcinki użytkownicy Netflix zobaczą 22 czerwca 2022 r.

Zobacz też:

"Outlander": Wszystko, co wiemy o siódmym sezonie

"Miłość ponad czasem": Ekranizacja popularnej powieści już w maju na HBO Max

Disney+: "Obi-Wan Kenobi" na nowym zwiastunie! Wraca Darth Vader

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Umbrella Academy | Netflix: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy