The Umbrella Academy The Umbrella Academy
Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 27
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Finał hitu Netflixa. Czy zobaczymy godne pożegnanie lubianych bohaterów?

Netflix zaprezentował zwiastun finałowego sezonu serialu "The Umbrella Academy". Wszystkie odcinki trafią do oferty streamingowego giganta już 8 sierpnia 2024 roku.

Po kulminacyjnej rozgrywce w Hotelu Nicość, która doprowadziła do całkowitego zresetowania osi czasu, rodzeństwo Hargreevesów rozproszyło się po świecie. Pozbawieni mocy wszyscy muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nauczyć się sami sobie radzić — co im się udaje z bardzo różnym skutkiem. 

Jednak pułapek ich niesamowitego nowego świata nie można dłużej ignorować. Ich ojciec Reginald, cały i zdrowy, wychodzi z cienia i ujawnia się jako zarządca potężnego i nikczemnego imperium biznesowego. Tajemnicze stowarzyszenie znane jako „Strażnicy” organizuje tajne spotkania, a jego członkowie wierzą, że rzeczywistość, w której żyją, jest kłamstwem i nadchodzi moment rozliczenia. 

Reklama

Otoczona przez dziwne, spiskujące nowe siły Akademia Umbrella musi zjednoczyć się po raz ostatni — i zaryzykować zachwianiem niepewnego pokoju, dla którego wszyscy tak wiele poświęcili — aby w końcu wszystko naprawić.

"The Umbrella Academy": O czym jest serial?

"The Umbrella Academy" to serial oparty na serii komiksów stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya oraz zilustrowanych przez Gabriela Bá, których wydawcą jest Dark Horse Comics. Serial jest produkowany przez studio UCP, dział Universal Studio Group, na zlecenie Netflix.

Fabuła skupia się na szóstce rodzeństwa, która odnawia kontakt po śmierci ojca-miliardera. Ten przygotowywał ich do misji ocalenia świata. Razem próbują rozwikłać tajemnicę odejścia swojego rodziciela i zapobiec apokalipsie.

Produkcja pojawiła się w katalogu Netfliksa w 2019 roku i od razu przekonała do siebie widzów. Kolejne sezony notowały coraz lepsze wyniki oglądalności. Trzeci, który ukazał się w 2022 roku, był wyświetlany przez ponad 124,5 miliona godzin i przez pięć tygodni nie schodził z listy TOP 10 serwisu.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: The Umbrella Academy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama