The Umbrella Academy The Umbrella Academy

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 24
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Elliot Page ujawnia obrzydliwe słowa, jakie usłyszał od znanego aktora

Elliot Page w 2020 roku oznajmił, że jest osobą transpłciową. Od tamtej pory aktywnie relacjonuje kolejne etapy tranzycji. Wkrótce na rynku ukaże się pamiętnik gwiazdora zatytułowany "Pageboy". Ujawnił w nim m.in. obrzydliwe słowa, jakie usłyszał od "słynnego dupka", który miał "wyleczyć go z homoseksualizmu".

Elliot Page urodził się w 1987 roku jako Ellen Page. Pod koniec 2020 roku oznajmił, że jest osobą transpłciową. "Chciałem podzielić się z wami [informacją], że jestem osobą transpłciową" - w grudniu 2020 roku Page napisał w specjalnym oświadczeniu, dodając, że od teraz nazywa się Elliot.

Doprecyzował wtedy, że chciałby, aby w odniesieniu do jego osoby stosować zaimek osobowy neutralny pod względem płci "he/they"."Jestem szczęściarzem, mogąc to napisać. Być tutaj. Dotrzeć do tego miejsca w moim życiu" - brzmiał fragment osobistego wyznania.

Reklama

"Nie potrafię wyrazić, jak niezwykłym uczuciem jest móc w końcu na tyle pokochać tego, kim jestem, aby móc odkryć autentycznego siebie" - napisał Elliot Page.

Od czasu ogłoszenia światu swojej przemiany, Page zmienił się fizycznie - przeszedł operację usunięcia piersi i wzmocnił mięśnie brzucha. W maju 2021 na Instagramie pochwalił się efektami, publikując fotografię w samych szortach. Zdjęcie opatrzył hasztagiem: "Trans jest piękne".

Niedawno Page pokazał kolejne zdjęcie ze swojej przemiany. "Wreszcie czuję się dobrze, wygrzewając się na słońcu. Nigdy nie sądziłem, że mogę tego doświadczyć, radości, którą czuję w moim ciele" - można przeczytać pod jego zdjęciem na Instagramie.

Elliot Page opublikuje pamiętnik o swoim życiu

Od czasu swojego wyznania Elliot Page na bieżąco dokumentuje swoje doświadczenie. Chętnie dzieli się nim ze swoimi fanami, mając nadzieję, że pomoże to innym osobom w podobnej sytuacji. Co więcej, już wkrótce ujawni nieznane dotąd szczegóły na temat swojego życia i błyskotliwej kariery w Fabryce Snów. Jak podaje Associated Press, w przyszłym roku na rynku wydawniczym zadebiutuje pamiętnik gwiazdora zatytułowany "Pageboy".

"Książka ta zgłębi relację Page’a z jego ciałem i opowie o jego doświadczeniach jako jednej z najsłynniejszych transpłciowych osób na świecie. Poruszy również tematy związane ze zdrowiem psychicznym, przemocą, miłością, związkami i seksem. To zarazem opowieść o tym, jakim bagnem bywa Hollywood" - głosi opis udostępniony prasie przez Flatiron Books. Doniesienia o pamiętniku Page’a potwierdził sam zainteresowany, zamieszczając w instagramowej relacji printscreen artykułu Associated Press. "Nie mogę się doczekać!" - dodał w opisie zdjęcia gwiazdor.

Elliot Page zdradza, co usłyszał od osoby z branży. "Po prostu boisz się mężczyzn"

Zanim Elliot Page zrobił coming out jako osoba trans, jako kobieta wyznał, że jest lesbijką. W pamiętniku opisuje zdarzenie, które miało miejsce na imprezie w Los Angeles w 2014 roku. Pewien "słynny dupek" podszedł do niego i powiedział: "Nie jesteś lesbijką. Nie ma czegoś takiego. Po prostu boisz się mężczyzn", po czym dodał: "Przelecę cię i uświadomisz sobie, że nie jesteś lesbijką".

Kogo ma na myśli Elliot Page? Nie zdradził nazwiska aktora, lecz twierdzi, że "kiedy usłyszy o tym, będzie wiedział, że mowa o nim".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Elliot Page
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy