Reklama

The Resident

The Resident

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rezydenci": Polska premiera serialu

Premiera serialu "Rezydenci" we wtorek 4 września o godz. 21:05 na kanale FOX.

Akcja "Rezydentów" dzieje się w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Serial w dużej mierze skupia się na lekarzu Devonie Praveshu (Manish Dayal), który rozpoczyna w nim staż. Jego zwierzchnikiem zostaje dr Conrad Hawkins (Matt Czuchry) - genialny, ale i buntowniczy rezydent trzeciego roku.

Reklama

Już w pierwszym odcinku idealistycznie nastawiony do zawodu lekarza Pravesh zderza się z trudnymi realiami medycznego świata.

Okazuje się, że nie wszystko jest tak kolorowe jak sobie wyobrażał, a ratowanie ludzkiego życia zawsze łączy się z trudnymi decyzjami.

Poza tym, nie za każdym razem kończy się też sukcesem.

Jedną z osób, które nie ułatwiają pracy młodym lekarzom, jest szef chirurgii Randolf Bell, który według niektórych już dawno powinien ustąpić ze swojej pozycji. Przez swoje zachowanie co chwilę popada w konflikty przede wszystkim z Conradem Hawkinsem.

- Doktor Bell dawniej był sławnym i genialnym chirurgiem. Od jakiegoś jednak czasu boryka się z pewnymi dolegliwościami, które odbijają się na jakości wykonywanych przez niego zabiegów. Oczywiście chce obwiniać o to wszystkich oprócz siebie. Nie bierze odpowiedzialności za to, co się dzieje, mimo że jego błędy w wielu przypadkach mają fatalne konsekwencje - mówi Bruce Greenwood, odtwórca roli dr. Bella.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje