The Last of Us
Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 74
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Last of Us": Zdjęcia z planu trafiły do sieci. Jak wygląda Ellie?

HBO wzięło się za tworzenie serialowej adaptacji kultowej gry wideo. Nowe zdjęcia z planu "The Last of Us" zdradzają, że główna bohaterka pojawi się w jednym z najbardziej pamiętnych strojów. Co jeszcze wiemy o produkcji?

Jak wyglądają główni bohaterowie serii?

Bohaterowie gry "The Last of Us" raczej nie zapadli fanom w pamięć, jako wielbiciele wyszukanych kreacji. Nie zmienia to jednak faktu, że przeniesienie świata przedstawionego na ekran jest bardzo trudnym zadaniem. Postapokaliptyczna sceneria wymaga odpowiedniego dopasowania strojów bohaterów.

Producenci serialu stanęli na wysokości zadania i wiernie odwzorowali wygląd Joela i Ellie, odwołując się do pierwowzoru "The Last of Us". Jest to uśmiech w stronę fanów gry wideo. Ale czy to wystarczy, by sprostać ich oczekiwaniom?

Reklama

Ellie została przez twórców ubrana w koszulkę z wesołym nadrukiem. Dlaczego? Bo jest dzieckiem. Bo los odebrał jej szansę na normalne życie. W końcu dlatego, że jest po prostu wesołą dziewczynką, a kolorowy t-shirt służy ukazaniu kontrastu pomiędzy jej charakterem a atmosferą świata, w którym przyszło jej żyć.

Kiedy premiera?

Ci, którzy liczyli na to, że obejrzą "The Last of Us" jeszcze w tym roku, mogą porzucić nadzieję. Odpowiedzialny za produkcję Ceasey Bloys powiedział magazynowi "Deadline", że serial prawdopodobnie zostanie wyemitowany w roku 2023. Na ogłoszenie konkretnej daty premiery przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Zobacz też:

Netflix: 18 polskich produkcji już wkrótce! Nowe seriale i filmy!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy