The Last of Us

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Last of Us": Twórca tłumaczy znaczenie książki z czwartego odcinka

Po najnowszym odcinku "The Last of Us" fani zaczęli się zastanawiać - co oznaczała książka, którą znalazła Ellie (Bella Ramsey)? Twórca Craig Mazin rozwiał wątpliwości i zdradził jak on interpretuje ten wątek.

"The Last of Us": Co wydarzyło się w czwartym odcinku?

W czwartym odcinku "The Last of Us" poznajemy nowych bohaterów. Ellie i Joel (Pedro Pascal) docierają do Kansas City, a na ich drodze staje grupa Łowców, którego przywódczynią jest Kathleen (Melanie Lynskey). Poszukuje ona mężczyzny o imieniu Henry (Lamar Johnson), który pojawia się pod koniec odcinka wraz z bratem Samem (Keivonn Woodard).

"The Last of Us": Twórca wyjaśnia znaczenie książki Ellie

Ellie w najnowszym odcinku znalazła książkę "No Pun Intended: Volume Too" z niekoniecznie śmiesznymi żartami. W różnych momentach odczytuje je Joelowi, aż w końcu udaje jej się go rozbawić. Dla fanów była to chwila oddechu między intensywnymi wydarzeniami, które miały miejsce w czwartym odcinku. 

Reklama

"Podoba mi się, że Ellie czerpie radość z czegoś, co jest tak młodzieńcze i niemądre, i wie, że to jest niemądre, ale i tak uwielbia to, a jej radość jest szczera" - powiedział twórca Craig Mazin, cytowany za Onetem.

Mazin zwrócił uwagę na to, jak Ellie przywiązuje się do książki. Podkreśla kontrast: "W swoim plecaku ma książkę z sucharami i pistolet" - mówi. W ten sposób chciał uchwycić fakt, że bohaterka jest jeszcze dzieckiem, które musiało przedwcześnie dorosnąć w związku z wydarzeniami w serialu.

"The Last of Us": Piąty odcinek zadebiutuje wcześniej

Wraz z emisją czwartego odcinka serialu "The Last of Us" stacja HBO poinformowała, że piątą odsłonę tej opartej na motywach gry wideo produkcji widzowie będą mogli zobaczyć o dwa dni wcześniej. Zostanie ona pokazana na platformie streamingowej HBO Max w nocy z piątku 10 na sobotę 11 lutego. 

Widzowie, którzy oglądają przygody bohaterów serialu na antenie stacji, zobaczą go w standardowym, niedzielno-poniedziałkowym terminie.

Czytaj więcej: "The Last of Us": Czwarty odcinek obejrzała rekordowa liczba widzów

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy