The Last of Us

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 26
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Last of Us": To jeden z najdroższych seriali w historii?

Serial "The Last of Us" bez wątpienia należy do najgorętszych produkcji tego sezonu. Serial zachwyca m.in. produkcyjnym rozmachem. Nic więc dziwnego, że wielu próbuje oszacować, jakie były koszty powstania tej produkcji. Startefacts.com podał, że obraz może znaleźć się na liście najdroższych seriali na świecie.

Pierwsze sezon "The Last of Us" będzie liczył dziewięć odcinków. Szacuje się, że budżet wynosi około 90 mln dol. - donosi startefacts.com. 

"The Last of Us": Budżet większy niż "Gra o tron"

Według informacji magazynu "The New Yorker" z połowy stycznia, aby odpowiednio przedstawić w serialu znane z gry lokacje, HBO zainwestowało w składający się z dziewięciu odcinków pierwszy sezon "The Last of Us" więcej niż w pięć pierwszych sezonów "Gry o tron". Daje to najprawdopodobniej sumę ponad 100 milionów dolarów. Dla porównania - "Ród smoka" kosztował ponad 200 mln, a "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" prawie 500 mln.

Reklama

"The Last of Us": Fabuła i zwiastun

"Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem" - czytamy w opisie HBO Max. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy