The Last of Us

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 26
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Last of Us": Poznajcie bohaterów serialu! HBO publikuje nowe materiały

HBO opublikowało właśnie plakaty przedstawiające najważniejszych bohaterów serialu "The Last of Us", podsycając oczekiwania fanów! Na szczęście, do premiery jeszcze tylko miesiąc z hakiem.

Przed konwentem CCXP (brazylijskiego festiwalu popkultury), który trwa w tym roku w dniach 1-4 grudnia, ruszyła machina promocyjna serialu "The Last of Us". Na oficjalnych profilach produkcji w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram) opublikowano plakaty najważniejszych postaci serialu. Możemy zobaczyć na nich, oprócz Joela i Ellie, m.in. Marlene, Tommy'ego, Tess czy Billa.

Przypomnijmy, że podczas panelu poświęconemu serialowi "The Last of Us", który odbędzie się w sobotę 3 grudnia na CCXP [Comic Con Experience - przy. red.] w  São Paulo, na scenie pojawią się twórcy serialu - Craig Mazin i Neil Druckmann, oraz obsada: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene).

Reklama

"The Last of Us": Fabuła serialu

"Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem" - czytamy w opisie HBO Max.

"The Last of Us": Obsada serialu

W "The Last of Us" główne role zagrają: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Anna Torv (Tess), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene), Nico Parker (Sara), Nick Offerman (Bill), Murray Bartlett (Frank), Jeffrey Pierce (Perry).

"The Last of Us": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial HBO Original "The Last of Us" zadebiutuje 16 stycznia w HBO i HBO Max.

Zobacz też:

"The Last of Us" z oficjalną datą premiery na HBO Max

"The Last of Us": Bella Ramsey nie grała w gry?! Ma nie kopiować ikonicznej roli

"The Last of Us": Twórca gry autorem scenariusza jednego z odcinków!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy