The Last of Us

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Last of Us": Florence Pugh zagra Abby? Rolę zaoferowano jej przed strajkiem

Jak pisaliśmy już jakiś czas temu, w sieci od dłuższego czasu trwają zagorzałe dyskusje na temat drugiego sezonu, który z pewnością wywoła burzę. Wystarczy nadmienić, że Craig Mazin wspomniał w jednym z wywiadów, że ze względu na fabułę drugiej części gry, spodziewa się krytyki, a nawet furii ze strony fanów.

"The Last of Us": Trwają poszukiwania odtwórczyni roli Abby

Przeglądając różne fora czy media społecznościowe można natknąć się na wiele wpisów fanów serialu dotyczących aktorek i aktorów, których chcieliby zobaczyć w drugiej odsłonie hitu HBO. W nowych odcinkach pojawi się kilka ważnych postaci - w tym dwie kobiece: Abby i Dina. Obie mają ogromny wpływ na fabułę oraz losy bohaterów. Do roli pierwszej z nich sugerowano już Florence Pugh czy Emmę D'Arcy"Rodu smoka".

Reklama

Wśród faworytek, przynajmniej według fanów znalazły się również Shannon Berry oraz Katy O'Brian. Szczególnie Berry miała być, według fanów, najlepszą kandydatką. Jak przypominają redaktorzy Gamesradar, kilka miesięcy temu Craig Mazin i Neil Druckmann zaczęli obserwować na Instagramie Shannon Berry, aktorkę znaną z serialu "The Wilds". Z kolei w tym momencie Berry obserwuje na Instagramie oficjalne konta Druckmanna, Belli Ramsey, Pedro Pascala i "The Last of Us". Już kilka razy w ten sposób wyciekły informacje o angażu aktorów/aktorek do innych projektów, więc mimo, iż to najprawdopodobniej plotka, wielu fanów uznało, że coś jest na rzeczy.

"The Last of Us": "Potwierdzenie" plotki?

Mimo że większość wiadomości o aktorce mającej wcielić się w rolę Abby to czyste spekulacje, to całkiem niedawno jeden z użytkowników X/Twittera zdradził, że Florence Pugh miała ofertę zagrania w "The Last of Us". Podobno jedna z najpopularniejszych aktorek ostatnich lat (Pugh oglądaliśmy w "Małych kobietkach", "Czarnej wdowie", "Midsummer", a niedługo zobaczymy w "Diunie") otrzymała propozycję wcielenia się w Abby jeszcze przed rozpoczęciem strajku aktorów. 

Użytkownik MyTimeToShine dodaje jednak, że inne źródła podają, że Abby zagra jednak Shannon Berry. Aktorka od pewnego czasu jest coraz mniej aktywna w mediach społecznościowych, a powodem tej "przerwy" ma być podobno ostry trening do roli w "The Last of Us".

Ciekawe, czy te doniesienia rzeczywiście okażą się prawdą.

Zobacz też:

To on miał zagrać główną rolę w serialu "The Last of Us"! Co poszło nie tak?

Steven Yeun zdradził Pedro Pascalowi zakończenie gry "The Last of Us" [spoilery]

Pedro Pascal na początku kariery nie miał za co żyć. Utrzymywała go przyjaciółka

VOD to bajzel. Wszystko powinno być na Netfliksie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Florence Pugh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy