Reklama

The Gifted

The Gifted: Naznaczeni

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 21
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Gifted: Naznaczeni": Kiedy premiera 2. sezonu?

Brak akceptacji, nienawiść i strach przed innością. Te trzy rzeczy zmuszają do podejmowania trudnych i bezkompromisowych decyzji. Wszyscy fani świata X-Menów będą mogli się o tym niedługo przekonać, bo kolejną ważną październikową premierą na kanale FOX będzie 2. sezon serialu "The Gifted: Naznaczeni". Co ciekawe sezon połączony jest z filmowym uniwersum X-Menów i dzieje się w alternatywnej linii czasowej, w której X-Meni zniknęli.

Drugi sezon serialu "The Gifted: Naznaczeni" kontynuuje historię rodziny Struckerów po tym jak odkryli, że ich dzieci mają nadprzyrodzone zdolności, które czynią ich mutantami.Historia rozpoczyna się po zniszczeniu podziemnej bazy, kiedy to mutanci będą musieli znaleźć sobie nowe miejsce na kryjówkę. 

Reklama

Jednak nie będzie to takie łatwe, dlatego są zmuszeni do podzielenia się na grupy tworząc siatkę rozlokowaną po całych Stanach. Dodatkowo nawiązują kontakt z mutantami z całego świata, żeby zewrzeć szyki i stawić opór polującym na nich jednostkom rządowym. 

Czy zatrzymają zbliżający się koniec? To nie będzie takie proste...Mutanci będą musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości, w której przyjdzie im żyć.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje