The Following The Following

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W ślady żony

Kevin Bacon spróbuje swoich sił w telewizyjnym serialu, w którym wcieli się w rolę agenta FBI. Jego żonę, Kyrę Sedgwick, możemy od jakiegoś czasu oglądać w innej produkcji, gdzie gra policjantkę.Aktor zagra jedną z głównych ról w nowym serialu Kevina Williamsona, który opowiada historię seryjnego mordercy. Serial nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Kevin Bacon wcieli się w detektywa - Ryana Hardy’ego, który zajmuje się badaniem sprawy brutalnych morderstw.

Akcja serialu rozpoczyna się w chwili, gdy Ryan Hardy odkrywa, że Carroll, którego kiedyś aresztował, jest założycielem podziemnego kręgu seryjnych morderców. Pojawiły się plotki, że produkcja najprawdopodobniej zostanie zatytułowana „Cult”.

Dla Bacona jest to pierwsza główna rola w serialu. Na szczęście może on liczyć na wsparcie, pomoc i doświadczenie ze strony swojej żony – aktorki Kyry Sedgwick. Kyra od kilku już sezonów wciela się w postać pani detektyw w kryminalnym serialu „Podkomisarz Brenda Johnson”. 

Reklama


W Polsce 5. sezon tego serialu  można oglądać na kanale 13th Street Universal, w każdą środę o godz. 21:00. To właśnie dzięki temu serialowi, żona Kevina Bacona zdobyła ogromną popularność oraz uznanie. Za kreację Brendy Johnson otrzymała nagrodę Emmy oraz Złotego Globa.


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kyra Sedgwick | 13th Street Universal | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy