Reklama

The Following

The Following

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Following": Pościg za mordercą

Joe Carroll (James Purefoy) zostaje skazany na karę śmierci, ale udaje mu się uciec z więzienia. Jego tropem podąża były agent FBI - Ryan Hardy (Kevin Bacon).

Joe Carroll (James Purefoy) został skazany na karę śmierci za serię brutalnych zabójstw. Udaje mu się jednak uciec z celi. Jest tym bardziej niebezpieczny, że za pomocą nowoczesnej technologii zrzesza wokół siebie innych seryjnych morderców, tworząc swoistą sektę. Jego tropem podąża były agent FBI - Ryan Hardy (Kevin Bacon), który w przeszłości go aresztował, został przez niego zraniony i dziś jest ekspertem w tej sprawie. Wspierany przez FBI stara się udaremnić kolejne morderstwa. Skutecznie?

Wielka odmiana

Reklama

Odpowiedzi na to pytanie szukają miliony widzów na całym świecie, dla których serial "The Following" stał się numerem jeden. Grający główną rolę Kevin Bacon do tej pory specjalizował się w filmach kinowych i przyznaje, że praca na planie serialu była dla niego wyzwaniem.

- Chciałem odmiany, a "The Following" mi ją dał - mówi aktor. Dziś cieszy się, że serial odniósł sukces, premiera drugiego sezonu zapowiedziana jest na przyszły rok. A przed nami początek historii w pilotażowym odcinku.

Kolejne będą emitowane wkrótce.

AJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Following

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje