Reklama

The Flash

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Flash": Trzeci sezon zadebiutuje na AXN 20 lutego

Już w ten poniedziałek poznamy nowe losy Barry'ego Allena. Trzeci sezon serialu "Flash: startuje już 20 lutego o godz. 21.00.

"Flash" to amerykański serial telewizyjny, spin-off serii Arrow, oparty na uniwersum wykreowanym przez DC Comics. Jego bohaterem jest Barry Allen/Flash, walczący z przestępczością superbohater, który posiada moc poruszania się z nadludzką prędkością.

Reklama

Barry Allen budzi się 9 miesięcy po tym, jak został trafiony przez piorun. Odkrywa, że z powodu wypadku zyskał możliwość poruszania się z prędkością błyskawicy. Dzięki nowej mocy i zaufanej ekipie Barry rozpoczyna walkę ze złem w Central City jako superbohater - Flash.

W 3. sezonie serialu dowiadujemy się, jaki wpływ na przyszłość Barry'ego miały zdarzenia z finału 2. sezonu [UWAGA SPOILER], w którym Flash postanowił cofnąć się w czasie i ocalić swoją matkę.

Gdy bohater powraca do nowej linii czasu i zamyka Eobarda Thawne'a w klatce, szybko zdaje sobie sprawę, że jego czyny miały ogromny wpływ na przyszłość.

W alternatywnej rzeczywistości stworzonej przez Allena, którą Thawne określa jako "Flashpoint", rodzice Barry'ego nadal żyją, jednak życie reszty jego bliskich oraz ich relacje bardzo różnią się od tego, do czego przyzwyczaił się Barry.

W Central City rządzi zupełnie nowy bohater, a jego przeciwnikiem jest zupełnie nowy sprinter - Edward Clariss, znany jako Rywal.

Na domiar złego, im bardziej Barry zadomawia się w nowej rzeczywistości, tym szybciej zapomina o tej, z której przybył...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje