The Crown

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 175
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Crown": Powstanie prequel hitu Netfliksa?

Netflix prowadzi wstępne rozmowy z producentem serialu "The Crown" na temat prequelu bijącego rekordy popularności serialu - wynika z informacji "The Daily Mail".

Akcja potencjalnego prequela "The Crown" rozgrywałby się w okresie poprzedzającym II wojnę światową lub u zmierzchu epoki wiktoriańskiej. Królowa Wiktoria była najdłużej panującą monarchinią w historii Wielkiej Brytanii, dopiero kilka lat temu królowa Elżbieta II przejęła ten tytuł.

Według serwisu Deadline negocjacje między Netfliksem a odpowiedzialną za "The Crown" firmą producencką Left Bank Pictures są na bardzo wstępnym etapie. Nie zapadła jeszcze żadna wiążąca decyzja w sprawie ewentualnego przystąpienia do produkcji prequela "The Crown".

Reklama

Kiedy premiera piątego sezonu "The Crown"?

Czekający na premierę piąty sezon "The Crown" pierwotnie miał zakończyć epicką sagę o losach brytyjskiej rodziny królewskiej. Latem 2020 roku ogłoszono jednak, że powstanie szósty sezon, którego akcja skupi się na wydarzeniach rozgrywających się w latach 1990-1997. 

W obsadzie znaleźli się m.in. Imelda Staunton w roli królowej Elżbiety II oraz Jonathan Price, który portretuje małżonka monarchini. W księżną Dianę wciela się Elizabeth Debicki, a w księcia Karola - Dominic West

Premiera piątego sezonu "The Crown" odbędzie się najprawdopodobniej w listopadzie.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Crown

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy