The Crown

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 213
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Crown": Elizabeth Debicki o scenach przed śmiercią księżnej Diany

W szóstym sezonie "The Crown" zobaczymy wydarzenia przed i po śmierci księżnej Diany. Wcielająca się w nią Elizabeth Debicki wyznała, że realizacja scen rozgrywających się przed tragedią była "całkowicie nie do zniesienia".

Chociaż sam moment wypadku, w którym zginęła Diana, nie zostanie pokazany w serialu, w pierwszych odcinkach zostanie ukazana uwaga mediów, z którą musiała się mierzyć księżna. Debicki nazwała te sceny "emocjonującymi", ale też trudnymi do odtworzenia. 

Aktorka opisała doświadczenie osaczenia przez ludzi mediów i paparazzi jako "kompletnie nie do zniesienia", wywołujące natychmiastową chęć ucieczki. Według niej nikt nie powinien nigdy doświadczyć codziennego funkcjonowania "z tym rojem wokół ciebie". 

Reklama

Według Debicki w tych scenach nie było za dużo miejsca na aktorstwo z jej strony, ponieważ "to naprawdę okropne, gdy wokół ciebie znajduje się tyle krzyczących osób". 

Aktorka przy okazji pochwaliła Rufusa Kampę i Flynna Edwardsa, którzy wcielili się w jej ekranowych synów. Według niej ich aktorstwo jest bardzo dojrzałe, zdolne do przekazywania "różnych warstw opowieści". "Gdy poznałam te dzieci [...] ich energia była idealna, a oni sami bardzo otwarci. To dobre dusze" - przyznała.

Szósty sezon "The Crown": Kiedy premiera?

Pierwsza część szóstego sezonu "The Crown" pojawi się na platformie streamingowej Netflix 16 listopada 2023 roku. Jego druga część zadebiutuje cztery tygodnie później. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Elizabeth Debicki | The Crown
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy