The Crown
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 266
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Crown": Elizabeth Debicki jako księżna Diana podczas jej ostatnich wakacji

Premiera piątego sezonu "The Crown" coraz bliżej. Do sieci wyciekły zdjęcia z planu szóstego sezonu serialu Netfliksa. Widzimy na nich Elizabeth Debicki, która wciela się w postać księżnej Diany. Ekipa kręciła sceny z ostatnich wakacji lady Diany z 1997 roku.

"The Crown" zadebiutował w ofercie Netfliksa w listopadzie 2016 roku i bardzo szybko podbił serca widzów na całym świecie. W oparciu o wydarzenia historyczne produkcja ukazuje historię życia królowej Elżbiety II. Zwraca uwagę na ważne wydarzenia polityczne, jak i osobiste, które w znaczący sposób miały wpływ na sposób jej panowania. Akcja serialu rozpoczyna się w latach 40. XX wieku i płynnie przechodzi przez kolejne dekady aż do współczesności. 

Serial kilka tygodni temu zanotował duży wzrost oglądalności, do czego przyczyniła się głównie śmierć królowej Elżbiety II. Twórcy produkcji, choć na czas żałoby zawiesili prace na planie serialu, nie zdecydowali przełożyć się premiery nowych odcinków. 

Reklama

W piątym sezonie "The Crown" rodzina królewska wkroczy w lata 90. ubiegłego wieku. Na początku nowej dekady rodzina królewska staje przed swoim najtrudniejszym jak do tej pory wyzwaniem — opinia publiczna zaczyna otwarcie kwestionować jej rolę w Wielkiej Brytanii lat 90.

Na ekranie zobaczymy zupełnie nową obsadę, w której znaleźli się m.in. Imelda Staunton (królowa Elżbieta II), Jonathan Pryce (książę Filip), Lesley Manville (księżniczka Małgorzata), Dominic West (książę Karol), Elizabeth Debicki (księżna Diana), Olivia Williams (Camilla Parker Bowles) oraz Jonny Lee Miller (premier John Major).

"The Crown": Ostatnie wakacje księżnej Diany

Niedawno do sieci wyciekły nowe zdjęcia z planu szóstego sezonu "The Crown". Ekipa kręciła ostatnie wakacje księżnej Diany. Fotoreporterzy uwiecznili Elizabeth Debicki na Majorce w niebieskim stroju kąpielowym. Aktorka odtwarzała kultowe zdjęcie lady Diany.

Na Majorce nakręcono też inną scenę z wakacji z 1997 roku. Tym razem Elizabeth Debicki pokazała się w różowym stroju kąpielowym. Media i internauci nie mogą wyjść z podziwu dla niesamowitego podobieństwa między aktorką a księżną Dianą.

"The Crown": Kiedy i gdzie oglądać 5. sezon?

Piąty sezon "The Crown" zadebiutuje na Netflix 9 listopada 2022 roku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Crown
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy