The Crown
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 261
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Książę Harry nazwał gwiazdora "The Crown" swoim dziadkiem

Matta Smitha można aktualnie oglądać w serialu "Ród smoka", gdzie brawurowo wciela się w rolę Daemona Targaryena. Wcześniej przez dwa sezony grał rolę brytyjskiego księcia Filipa w serialu "The Crown". I to właśnie tej roli zawdzięcza sympatyczne wspomnienie związane ze spotkaniem z księciem Harrym. Opowiedział o nim w programie "The Today Show".

"Spotkałem raz księcia Harry’ego w trakcie meczu w polo. Brzmi to wytwornie, ale nie było aż tak bardzo wytworne. Podszedł do mnie i nazwał mnie dziadkiem" - opowiedział Matt Smith o kulisach spotkania z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Określenie go dziadkiem nie było przypadkowe. Smith w serialu "The Crown" wcielał się w postać księcia Filip, czyli dziadka księcia Harry’ego.

Smith dodał, że potem uścisnęli sobie dłonie i był to koniec tego spotkania. Mimo to aktor był zadowolony, bo zrozumiał wtedy, że Harry śledzi wydarzenia opowiadane w "The Crown". "A więc musiał oglądać nasz serial! Nie mogę powiedzieć, że ogląda go na bieżąco, ale trochę na pewno widział" - dodał Smith w "The Today Show".

Reklama

Matt Smith: Rolę w "Rodzie smoka" dostał dzięki "The Crown"

Oprócz miłego wspomnienia ze spotkania z księciem Harrym występ w serialu "The Crown" miał dla Matta Smitha jeszcze jedną konsekwencję. Dzięki niemu otrzymał rolę w serialu "Ród smoka". "Byłem wielkim fanem 'The Crown'. To, co w jego dwóch sezonach pokazał Matt Smith, wystarcza, by wiedzieć wszystko, co trzeba wiedzieć o aktorze - potrafi zatracać się w swoich rolach. Co dziwne, książę Filip i Daemon dzielą pewne cechy" - powiedział showrunner serialu "Ród smoka", Ryan Condal w rozmowie z portalem The Hollywood Reporter.

Po śmierci królowej Elżbiety II serial "The Crown" przeżywa ogromny wzrost zainteresowania wśród widzów Netflix. W dniach od 5 do 11 września znalazł się na siódmym miejscu najchętniej oglądanych seriali tej platformy streamingowej. Według wewnętrznych statystyk, widzowie Netfliksa oglądali go przez ponad 17 i pół miliona godzin.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Matt Smith | Ród smoka | The Crown | książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama