The Boys
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 18
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Twórcy poszli za daleko? Widzowie w Indiach nie zobaczyli tej sceny

Czwarty sezon "The Boys" zadebiutował na platformie streamingowej Prime Video 13 czerwca 2024 roku. Twórcy nie szczędzą widzom charakterystycznego dla serii toaletowego humoru i wyolbrzymionej brutalności. Nie wszyscy byli przygotowani na niektóre obrazy. Jedna ze scen została ocenzurowana na rynku indyjskim.

Chodzi o fragment z drugiego odcinka czwartego sezonu, w którym bohaterowie zaskakują w saunie Splintera - człowieka potrafiącego tworzyć swoje klony. Tych, którzy nie widzieli serialu, zapewniam - w szachy to on wtedy nie grał.

Tymczasem widzowie w Indiach mogli obejrzeć tę scenę w zmienionej formie. Najbardziej odważne ujęcia zostały usunięte, a pozostałe nie ukazują żadnej nagości.

Eric Kripke, showrunner serialu, nie mógł uwierzyć, że pozwolono mu zrealizować scenę ze Splinterem. Roba Benedicta, który się w niego wcielił, poznał podczas pracy nad serialem "Nie z tego świata". Przed angażem Kripke uprzedził go, na co miałby się pisać. "[Benedict] powiedział: 'To brzmi obłędnie, zrobię to'. Jest mistrzem, jest przezabawny" - mówił showrunner "The Boys".

Reklama

"The Boys": O czym jest serial?

"The Boys" to satyra na ogromną popularność komiksowych superbohaterów i mnogość produkcji, które każdego miesiąca trafiają na rynek filmowy i serialowy. Opowiada historię ratujących świat superbohaterów, których życie prywatne pozostawia wiele do życzenia. Z ich hipokryzją próbują walczyć pozbawieni nadnaturalnych mocy tytułowi The Boys.

W nowym sezonie do głównej obsady dołączą Cameron Crovetti, Susan Heyward, Valorie Curry i Jeffrey Dean Morgan. Czwarta seria będzie liczyła osiem odcinków. Ostatni trafi na platformę Prime Video 18 lipca 2024 roku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Boys
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama