Teściowie
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teściowie": Violetta robi karierę w modelingu, Roman rozwiązuje rozterki związane ze zdradą

Violetta robi karierę w modelingu, Roman rozwiązuje rozterki związane ze zdradą, a proste banany dają nadzieję na dobry biznes.

"Teściowie": Violetta w reklamie?

Andżela zdradza matce, że trwają poszukiwania dojrzałej kobiety do nowej reklamy, więc Violetta bez mrugnięcia okiem postanawia wziąć w niej udział. Zenon sprowadza do kraju kontener prostych bananów i potrzebuje reklamy, żeby je szybko sprzedać. Dorota zauważa dziwne zachowanie Romana. Swoimi obawami dzieli się z koleżankami w salonie. 

Pati natychmiast przekazuje tego newsa Lolkowi. Wieść o zdradzie Romana dochodzi również do dr Niskiego. Roman jak zwykle udaje się do niego po poradę. Diagnoza Niskiego zaskoczy samego Romana. Tymczasem zarówno proste banany, jak i Violetta w reklamie robią furorę.

Reklama

"Teściowie": Pechowy klient

Andżelika i Lucek rozglądają się za mieszkaniem. Spotykają się z agentem nieruchomości. Apartament, który jest na sprzedaż, znajduje się w wieżowcu na jednym z ostatnich pięter. Urzeka ich przestrzeń, widok i lokalizacja, jednak z powodu zepsutej windy rezygnują z oferty. 

Zenon nie może zamówić kolejnego transportu prostych bananów, dlatego postanawia sfinalizować deal z Ledwoniami. Pomoże im w tym pani prawnik z renomowanej kancelarii. Tymczasem do salonu Doroty przychodzi pechowy klient...

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Teściowie (Serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama