Reklama

Terra Nova

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 108
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Serial Spielberga w Polsce tuż po premierze w USA

"Terra Nova" zagości na polskich ekranach w tym samym tygodniu, co na amerykańskich. Premiera serialu odbędzie się na kanale FOX już w niedzielę, 2 października, o godz. 20.00.

Serial śledzi losy rodziny, która przenosi się do czasów prehistorycznych, gdzie osiedla się w pierwszej ludzkiej kolonii Terra Nova, ponieważ świat, na skutek nadmiernego rozwoju i przeludnienia, zmierza ku nieuchronnej zagładzie. Jedynym ratunkiem dla ocalenia rodzaju ludzkiego jest rozpoczęcie życia w nowym miejscu, jakim jest Terra Nova.

Reklama

Rodzina Shannonów przyłącza się do pielgrzymki osadników do nowej osady Terra Nova, pierwszej kolonii ustanowionej w tym zachwycającym, aczkolwiek nieprzystępnym świecie. Wydaje się, że nowe miejsce z pięknym, błękitnym niebem, górującymi nad głowami wodospadami i bujną roślinnością daje szansę rozpoczęcia wszystkiego od nowa, jednak nowi przybysze przywieźli ze sobą rodzinny sekret, który może spowodować, że ich obywatelstwo zostanie zagrożone. Ponadto wkrótce odkrywają, że nowe miejsce nie jest tak idylliczne, jak się z początku wydaje.

Teren otaczający Terra Nova obfituje w niebezpieczeństwa w postaci dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, jak również siły zewnętrzne, które mogą chcieć zniszczyć ten nowy świat, zanim na dobre powstanie.

Jednak bardziej niebezpieczne, niż to, co czai się za murami Terra Nova, jest obawa Shannonów, że coś złowrogiego dzieje się w jej wnętrzu. Wygląda na to, że nie wszyscy mają podobny pogląd na to, jak najlepiej uratować gatunek ludzki.

Produkcja została przygotowana z wielkim rozmachem, zdjęcia nakręcono w Australii.

"Terra Nova" to produkcja autorstwa Stevena Spielberga, Petera Chernina, Brannona Bragi i Davida Fury.

Premiera serialu w Stanach Zjednoczonych jest zaplanowana na 26 września, a polscy widzowie zobaczą go już 6 dni później.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Terra Nova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje